Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā aicina uz semināru siltumnīcu kultūru audzētājiem

Iecavas kultūras nama mazajā zālē otrdien, 28. janvārī, no plkst. 11 tiek rīkots bezmaksas seminārs siltumnīcu kultūru audzētājiem, informē Jūlija Vilcāne, «Agrimatco Latvia» pārstāve.

Seminārs gan būšot noderīgs visiem, kam aktuāla augu mēslošana, laistīšana un ūdens kvalitāte augu attīstības procesā, arī zemeņu un citu ogu audzētājiem, uzsver J. Vilcāne.

Viņa informē, ka mācību dienā paredzēta tikšanās ar Anitu Osvaldi, Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta augu minerālās barošanās laboratorijas vadītāju. Viņa iepazīstinās ar augu minerālās barošanās diagnostiku, ūdens kvalitātes ietekmi uz tiem, pastāstīs par Latvijas pieredzi (lapu, ūdens un augsnes analīžu nozīme mēslošanā).

Semināra dalībniekiem būs iespēja izzināt praktiskajā darbībā iegūto zināšanu, prasmju un iemaņu kopumu darbā ar pretsalnu līdzekli «Greenstim», tiks skaidrots, kādas ir iespējas kombinēt to ar mēslošanas līdzekļiem, kā arī tiks pastāstīts par citiem «Greenstim» iedarbības veidiem. Par to runās «Agrimatco Latvia» speciālisti.

Par preparāta «Nemasys» – bioloģiskā insekticīda – pielietošanu tripšu, lapgraužu, kailgliemežu un citu kaitēkļu ierobežošanā skaidrojumu sniegs firmas «BASF» pārstāvis.

Visu dienu būs pieejamas konsultācijas par tehnoloģiskajām kartēm/shēmām dažādu kultūru audzēšanai; plēvēm, pretkukaiņu tīkliem, pilienveida laistīšanas piedāvājumu no «Agrimatco»; «Solis» traktoriem, plēves ieklājējiem, mazajiem agregātiem dārzkopības saimniecībām, informē J. Vilcāne.

Pieteikšanās dalībai seminārā, apmeklējot vietni: http://ejuz.lv/6aiv vai zvanot pa tālruni 67807711.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas