Iecavā aizvadīta Ģimenes diena

Sestdien, 20. jūlijā, ar plašu programmu Iecavas parka estrādē norisinājās ikgadējā Ģimenes diena.Pasākumu vadīja un priekšnesumus sniedza radošā apvienība «Pasaku nams», ikvienam novēlot īpaši krāsainu un piedzīvojumiem pilnu dienu.

Koncerta programma tika atklāta ar bērnu cirka studijas «Melandž» skaistiem akrobātiskiem priekšnesumiem. Veiklību demonstrēja triku meistars Voldemārs, priekšnesumu sniedza stepa dejotāji no Iecavas mūzikas un mākslas skolas Māra Pūra vadībā. Vienlaikus estrādes skatuves teritorijā darbojās bezmaksas radošās darbnīcas – bērni varēja izpausties, gan paši zīmējot un veidojot, gan ļaujot sev uz sejas uzgleznot kādu tēlu. Apmeklētājus īpaši aizrāva lielo burbuļu šovs, ikviens interesents varēja darboties ziepju burbuļu darbnīcā. Sākumā cilvēku bija maz, taču ar laiku interesentu pulks kļuva lielāks un piepildīja estrādes teritoriju.

«1. jūnijā ir Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tajā laikā nekādas aktivitātes nerīkojam, jo ir citi pasākumi, toties katru gadu organizējam Ģimenes dienu. Gribam, lai ģimenes kopā pavada vairāk laika un izbauda dienu. Šoreiz mums ļoti paveicies ar laikapstākļiem, citus gadus lietus dēļ sarīkojumu nācies atcelt. Šajā reizē vairāk izmantojam kultūras nama līdzekļus, lai bērniem būtu daudzveidīgas aktivitātes un priekšnesumi. Parasti rīkojam savu pašdarbnieku koncertu, bet šoreiz pieaicinājām «Pasaku namu»,» pauž Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme.

Karīna Trūpa ar savu ģimeni Iecavā dzīvo pāris gadu un ir regulāri Ģimenes dienas apmeklētāji. Svētkus viņi vērtē kā ļoti jaukus, šogad sevišķi paveicies ar laikapstākļiem – saule lutinājusi visu dienu, arī apmeklētāju esot krietni vairāk. «Pasākums rīkots diezgan pārdomāti, lieliska organizētība. Domāju,ka novadā ir pietiekami daudz dažādu sarīkojumu, vēlētos vienīgi kāda dzīvnieka klātbūtni, jo mūsu ģimene iecienījusi zooloģiskos dārzus. Ļoti patīk, piemēram, dinozauru parks Lietuvā,» teic iecavniece.

«Iespaidi ir lieliski. Manai divus gadus vecajai mazmeitai ļoti patīk burbuļi un batuts. Bērniem te ir pietiekami daudz atrakciju, nodarbi sev var atrast gan mazie, gan lielie – katram ir, kur izpausties. Cenšamies apmeklēt ciema pasākumus. Citreiz aizbraucam uz leļļu teātri, ziemā dodamies uz kādu cirka izrādi, baseinu Daugmalē vai Ķekavā,» stāsta iecavniece Inese Ose.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas