Iecavā apkures sezona ir noslēgusies 2

Iecavā apkures sezona beigusies, «Bauskas Dzīvei» apliecināja pašvaldības SIA «Iecavas siltums» pārstāvis Andis Kaspars.

Dažās mājās apkure atslēgta jau līdz 30. aprīlim, bet 5. maijā siltuma padeve noslēgusies lielākajai patērētāju daļai. Apkure pašlaik vēl nav atslēgta trim daudzdzīvokļu mājām Dārza, E. Virzas un Tirgus ielā, no kurām divās ēkās ir uzstādīti siltuma maksas sadalītāji – alokatori. Tāpat vēl pagaidām tiek apsildīti trīs objekti: bērnudārzs «Cālītis», Veselības centrs un Zemessardzes štābs. Šeit apkure tiks atslēgta pēc uzņēmumu vadības lūguma.

A. Kaspars apstiprināja, ka apkures sezona ritējusi bez starpgadījumiem. Siltajā ziemā piegādāts mazāk siltuma nekā iepriekšējā apkures sezonā. Vērojama pozitīva tendence – parādnieku skaits samazinās. Ar viņiem strādājot – atgādinot par maksājumiem, veidojot maksājumu grafikus. SIA «Iecavas siltums» gan nenosauca ne parādnieku skaitu, ne parāda apmēru.

Diāna Goldmane, Iecavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste, informēja, ka ārkārtas situācijas laikā dome lēma nepiemērot maksājumu kavējuma naudu SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» un SIA «Iecavas siltums» pakalpojumu saņēmējiem par periodu no 2020. gada 12. marta līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām. Kavējuma nauda par nesamaksātajiem rēķiniem līdz 2020. gada 12. martam gan tiks piemērota kā iepriekš, domes lēmums neaptur tās aprēķināšanu. Šāds lēmums pieņemts tādēļ, ka iedzīvotājiem nav bijušas iespējas rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem apmaksāt klātienē un daļai iedzīvotāju ir samazinājušies ienākumi, kā dēļ viņi vairs nespēj laikus norēķināties par pakalpojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Koļa

Kaspars tagad katlu mājas priekšnieks?siltumdiev no pudeles neatejot

pirms gada, 2020.05.08 10:02

iecavnieks

Kur rāvi, ka priekšnieks? Uzņēmuma pārstāvis, vienīgais sakarīgais

pirms gada, 2020.05.09 13:29

Vietējās ziņas