Iecavā apkures sezona rit pilnā sparā

Centralizētā siltumapgāde Iecavas ciemā pieslēgta gandrīz visām daudzdzīvokļu mājām, ieskaitot arī pašvaldības iestādes, portālu informēja SIA «Iecavas siltums» valdes loceklis Juris Drizļionoks.

Pagājušās nedēļas piektdienas rītā apkure nebija pieslēgta vien piecām ciema daudzdzīvokļu mājām. «Mēs neko paši neplānojam. Ja mums nama vecākie un apsaimniekotāji saka, ka nepieciešams siltums, mēs to arī pieslēdzam,» teic J. Drizļionoks.
«Iecavas siltums» apkalpo 38 mājas ciemā. Kopumā iedzīvotāju parāds par siltumapgādi ir 189971 eiro, informē SIA «Iecavas siltums» grāmatvedībā.
Pašlaik šīs sezonas apkures tarifs ir nemainīgs, tas ir tāds pats kā iepriekšējo sezonu – sākot no 49 līdz 51 eiro par megavatstundu, neieskaitot PVN. Iespējams, tuvāko mēnešu laikā tas varētu paaugstināties. Siltumenerģijas tarifs septembrī sasniedza 50,91 EUR/MWh (bez PVN), liecina www.iecava.lv pieejamā informācija.
«Manai mājai, kurā dzīvoju, apkuri pieslēdza jau ceturtdien. Šādi ir daudz labāk, jo kamēr vēl radiatori bija auksti, nācās sildīties ar elektrisko sildītāju, lai dzīvoklī nekrātos mitrums un nerastos pelējums. Tā kā mitinos mājas galadzīvoklī, gaisa temperatūra ziemas laikā istabā svārstās no 17 līdz 18 grādiem,» stāsta Inita, Tirgus ielas 9. nama iedzīvotāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas