Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā apspriedīs ūdens tarifu celšanu 1

Iecavas novada domes sēžu zālē piektdien, 10. jūnijā, notiks uzklausīšanas sanāksme par ūdens apgādes pakalpojumu tarifa projektu.Plānoto jaunā tarifa aprēķinu, ko no pašreizējiem 24 santīmiem par vienu kubikmetru patērētā ūdens plānots palielināt līdz 42 santīmiem, «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) saskaņā ar likumdošanu iesniegusi apstiprināšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK), kā arī iepazīstinājusi ar to Iecavas novada domi.«Bauskas Dzīve» jau rakstījusi, ka DzKS tarifu celšanu pamato ar izmaksām ūdensapgādes pakalpojuma nodrošināšanai, kuras nesedz iekasētā samaksa. Pēc DzKS ūdenssaimniecības vadītāja Jāņa Nitiša aprēķiniem, pēdējā pusotra gada laikā reālās izmaksas par ūdens sistēmu uzturēšanu atbilst tarifam 36 santīmi par kubikmetru.Savukārt daļa Iecavas iedzīvotāju uzskata, ka maksas celšana neatbilst patlaban sliktajai ūdens kvalitātei - tas ir dzelžains, ar augstu kaļķa saturu, sliktu garšu. Lai arī līdzīgas sūdzības ir Zorģu iemītniekiem, vairāki pauduši gatavību maksāt augstāku cenu, ja ūdens kvalitāte uzlabosies.  Vairāki domes deputāti norādījuši, ka jaunā tarifa aprēķinā iekļautas nule Iecavā uzsāktā ūdenssaimniecības sakārtošanas projekta izmaksas, kas attiecināmas uz nākotni, nevis pakalpojuma nodrošināšanu patlaban.Sanāksme novada domes sēžu zālē piektdien sākas pulksten 13. Tai gan bija jāpiesakās līdz 9. jūnijam SPRK. Ar DzKS iesniegto tarifu projekta kopsavilkumu var iepazīties SPRK mājas lapā sprk.gov.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jautrais

Tas viss ir sū.... es tikai aicinu pakalpojuma sniedzēju laicīgi infomēt par ūdens padeves pātraukšanu, par tarifu maiņu utē pē cē

nevis ar parādu piedzinēju firmu klauvēt pie durvīm

Sanāksme novada domes sēžu zālē piektdien sākas pulksten 13. Tai gan bija jāpiesakās līdz 9. jūnijam SPRK. Ar DzKS iesniegto tarifu projekta kopsavilkumu var iepazīties SPRK mājas lapā sprk.gov.lv.

jo kas šitas ir???? kā es varu zināt ka man jāpiesakās pie ļēģera vadītāja???

pirms 9 gadiem, 2011.06.10 14:58

Vietējās ziņas