Iecavā apzagts stādu placis 1

Iecavas novadā 23. aprīlī no stādu plača «Zemgale» teritorijas nozagti vairāki dekoratīvo koku – tūju – stādi. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

No stādu plača pazudušas visas formētās tūjas augstumā līdz divi metri, lielā egle un «Smaragd» lielās tūjas. Īpašnieki lūdz pēc palīdzības. Ja kāds ir manījis šos kokaugus, saimnieki aicina informēt pa tālruni 25660806; 25930574 vai zvanot policijai. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. aprīlī saņemta informācija par 24 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 16 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. aprīlī saņemta informācija par 129 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 97 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 40 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un divi kriminālprocesi. Reģistrēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

!

Trakums, cilveki audzē, strādā, bet te garnadži nozog. Galīgi nekādos rāmjos, varbū kameras bija, tad ko atradīs.

pirms 21 dienām, 2021.04.25 11:15

Vietējās ziņas