Iecavā ar analīzēm paredzētām veidlapām pazudis sociālās aprūpes centra klients

Iecavā pirmdien pazudis valsts sociālās aprūpes centra (SAC) «Zemgale» filiāles «Iecava» klients, kuram nogādāšanai uz laboratoriju bija uzticētas analīzēm paredzētās veidlapas, aģentūrai LETA apstiprināja filiāles vadītāja Rita Siliņa.

Filiāles vadītāja noliedza, ka medicīniskā dokumentācija, kas bija uzticēta klientam, saturētu citu klientu datus. Siliņa stāstīja, ka 1955.gadā dzimušais klients sirgst ar garīga rakstura problēmām, taču tās neesot ļoti smagas. Klienta veselības stāvoklis esot ļāvis dot viņam dažādus uzdevumus, turklāt kungs drīkstēja atstāt pansionāta teritoriju. Šāds gadījums, kad klients izpilda kādu darbinieku lūgumu, nav bijis pirmais, apstiprināja Siliņa.

"Iecavas" darbinieki par notikušo ir paziņojuši policijai, kas sākusi meklēšanas pasākumus. Siliņa klāstīja, ka vīrietis nav klaiņotājs, un viņam vajadzētu atgriezties atpakaļ pansionātā.

SAC klienta pazušanu aģentūrai portālam apstiprināja arī Valsts policija. Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece paskaidroja, ka Bauskas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo 64 gadus vecos Jāni Rautenšildu, kurš vakar, 3. jūnijā, ap pulksten 10 izgājis no  aprūpes centra  un līdz šim brīdim nav atgriezies.

Meklētais vīrietis ir vidējas miesas būves, iesirmiem matiem, bija ģērbies zilās džinsa auduma biksēs un tumši pelēkā virsjakā.
Ja kādam ir zināma vīrieša atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, policija lūdz zvanīt pa tālruni: 63004202, 63004200, 29910520 vai 110.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas