Iecavā atjauno līgumus ar namu apsaimniekotāju 5

«Dzīvokļu komunālā saimniecība» Iecavā šogad turpinās apsaimniekot 27 daudzdzīvokļu mājas.

Līgumus ar pašvaldības kapitālsabiedrību SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) 2010. gadam atjaunojuši visi līdzšinējie klienti, tikai triju māju iemītnieki atteikušies no dažiem pakalpojumiem, «Bauskas Dzīvi» informēja DzKS valdes loceklis Alvis Feldmanis.Bez pagrabu tīrīšanas, grauzēju iznīcināšanas un kāpņu telpu apkopšanas šogad iztiks trijos Iecavas namos, kur ir mazāks iedzīvotāju skaits, tāpēc pašu spēkiem tiekot uzturēta laba kārtība un tīrība.Līgumi atjaunoti par DzKS iepriekš piedāvāto apsaimniekošanas maksu - 32 santīmiem par kvadrātmetru mēnesī, kas krietni pārsniedz vidējo pakalpojuma cenu Rīgā. Kā «Bauskas Dzīve» jau rakstīja, eksperti teic, ka apsaimniekošana mazākās apdzīvotās vietās ir dārgāka tāpēc, ka tajās parasti ir viens pakalpojuma sniedzējs, kas bez konkurences paceļ cenu.Iespējams, šogad DzKS klientu skaits Iecavā varētu palielināties, jo rit sarunas par apsaimniekošanas līgumu slēgšanu ar pāris māju iemītniekiem no Dartijas, stāsta A. Feldmanis. Jau vēstīts, ka ārpus pašvaldības uzņēmuma kontroles ir trīs nami ciemata centrā un vairāki Dartijā. DzKS ar laiku varētu sniegt pakalpojumus arī Bauskas daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, iepriekš pieļāva uzņēmuma vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

xxx

Pelsim vienkārši radu trūkums laikam iestājies, tirgus radinieks,izpilddirektors domē -caurumšvāģeris kā tauta saka, kas tad lai to konkurenci sastāda,
kvadrātmetra izmaksa varētu būt ap 8- 12 santīmu, pat paliktu pāri nauda ko tērēt izpriecām,ārzemju braucieniem pieredzi ko palūrēt ,teiksim ka āfrikā , kur silti un sniega nav ne grama

pirms 11 gadiem, 2010.01.05 15:55

šausmas

Lūdzu meklējiet , Pelsi, vēl kādu apsaimniekotāju, laI BūTU KONKURENCE, tad arī samaksa par kvadrātmetru būs mazāka.Mums ir apnicis šis apsaimniekotājs- naudas iekasētājs.

Tirgus iela arī jau gadiem netiek tīrīta ,it īpaši ziemas periodā.Paldies, vakar to izdarīja, bet šodien atkal nevar izbraukt.Bet ir taču ZIEMA.Un ziemā par ielām jārūpējas KATRU DIENU.

Izsludiniet konkursu un meklējiet vēl kādus apsaimniekotājus.Padomājiet par iedzīvotājiem, lai samazinātu izmaksas....citādi Feldmanis dara kā grib viņa personīgā kabata.

pirms 11 gadiem, 2010.01.05 14:17

Šķēle

Tautai vajadzīgi suteneri. Alvim par maz Iecavas p...., arī Bauskas grib pieķert klāt. Vai nu Bauskas suteneri tā atdos peļņu Alvim!

pirms 11 gadiem, 2010.01.05 12:14

mērķis

Sniegt pakalpojumus nevis tikai iekasēt naudu.

pirms 11 gadiem, 2010.01.05 11:12

vai vajag

lai tik laupa tautu , ja to tauta pieļauj, ja parēķina tad sanāk no deviņstāvenēm vien mēnesī ap 500 latu , bet atdeve ir apaļa 0
ja godīgi tad te sanāk mājas siltināšanas izdevumu segšana pilnībā. , bet nē kaklakungus vajag?

pirms 11 gadiem, 2010.01.05 11:09

Vietējās ziņas