Iecavā atklāj lielveikalu «top!» 8

Aizvadītajā nedēļā Iecavā, Edvarta Virzas un Baldones ielas stūrī durvis vēra pārtikas lielveikals «top!», kas Iecavas un tās apkaimes iedzīvotājiem nodrošinās 25 jaunas darba vietas. Veikala ēkas kopējā platība ir 1300 kvadrātmetri, no kuriem 1200 kvadrātmetru aizņem "top!" veikals, bet pārējā platības daļa atvēlēta nomniekiem.

«Pircēju ir negaidīti daudz,» stundu pēc atvēršanas atzina Dace Broka, SIA «Mārksmens» valdes locekle. Lai pirmajā dienā pārdevēju un kasieru darbs ritētu raitāk un neveidotos nebeidzamas rindas, palīgā tika aicināti papildspēki no Bauskas un Dobeles. Iecavas veikala darbinieces iepriekš apmācītas, taču atvēršanas apstākļos, kad tik daudz pircēju ierodas vienlaikus, uztraukums darījis savu,vēsta pašvaldības portāls iecava.lv.

Pavisam veikalā strādā 25 darbinieki – pārdevējas, apsargi, konditores. Veikala vadītāja šurp brauc no Bauskas, visi pārējie darbinieki dzīvo Iecavā vai tuvākajā apkārtnē. Pārdevējas, kas agrāk brauca uz darbu Codē, Baldonē, Rīgā, priecājas, ka tagad iespējams strādāt Iecavā. Toties ne tik priecīgi ir citi vietējie uzņēmēji, kuru darbaspēks aiziet strādāt uz jauno veikalu. D. Broka norāda, ka štatā vēl ir dažas brīvas vietas un veikalā gaida piesakāmies apkopējus un pārdevējus.

Šāda dizaina «top!» veikali darbojas arī Dobelē un Bauskā, bet ar katru jaunu veikalu īpašnieki cenšas kaut ko uzlabot, lai ir modernāk un ērtāk. «Uz Iecavu esam atveduši Rīgas līmeņa veikalu. Domāju, iecavnieki savus ciemiņus ar lepnumu varēs vest uz šejieni,» Dace Broka uzsver, ka pircēji uz veikalu dodas ne tikai pēc pirkumiem, bet arī pēc sajūtām. Tā ir vide, kur satikt paziņas, aprunāties, tāpēc svarīgi, lai tā būtu patīkama.

«Veikals ir glīts. Neko konkrētu nemeklēju, vienkārši garāmbraucot piestāju apskatīties, kā izskatās. Tāpēc neko par cenām pateikt nevaru, bet domāju, ka pircēju te netrūks, jo būs ērti piebraukt,» sacīja iecavnieks Andris Bents.

Atzinīgi jauno veikalu novērtēja arī Jānis Blūms, kurš Iecavā dzīvo apmēram pusgadu: «Agrāk pats piegādāju preces «top!» veikaliem, tāpēc tos labi zinu. Par šo var teikt – tā kā visi, tikai svaigs! Mazajās pilsētās «top!» veikali ilgi turas. Salīdzinot ar «Maximu» un «Mego», te ir augstāka kvalitāte un plašāks piedāvājums. Un man no mājām Raiņa ielā ir tuvu.»

Veikalu ķēdes «top!» lielveikala izveidē Iecavā investēti vairāk nekā viens miljons eiro, portālu informēja "top!" pārstāve Ilona Bukša. Būvniecības darbi vietā, kur iepriekš atradās vairākus gadus neizmantotā vecā pienotava sākti 2014. gada augustā.

Veikalu tīklu «top!» pārstāv uzņēmums SIA «Iepirkuma grupa». Ar preču zīmi «top!» Latvijā šobrīd darbojas 212 pārtikas veikali, no tiem 113 «top!» un 99 «mini top!» veikali, kuri pieder 18 vietējiem uzņēmumiem.

«Iepirkumu grupa» reģistrēta 2007.gadā ar 75 279 latu (107 130 eiro) pamatkapitālu. Uzņēmuma apgrozījums pagājušajā gadā bija 18,94 miljoni eiro salīdzinājumā ar 15,07 miljoniem iepriekšējā gadā, bet peļņa - 5774 eiro salīdzinājumā ar 10 982 eiro 2013.gadā.Pievieno komentāru

Komentāri 8

RP

Patīkams jaunums Iecavai. Vēl patīkamāks būtu par ražošanas attīstību. Fotogrāfs ir fokusējis uz pašu veikalu-labi, bet...pārāk daudz ļaužu muguras.

pirms 5 gadiem, 2015.06.23 21:35

To gan nē

Lai cukojas citur

pirms 5 gadiem, 2015.06.24 17:31

Petuhs

Dārgs veikals, labāk uz Maximu aizeju! Turklāt spriežot pēc cipariem drīz tas kantoris bankrotēs!

pirms 5 gadiem, 2015.06.24 07:13

Vilmārs

Nu labi, ka tāda maxima ir - vismaz bedzot tādi petuhi, dzērāji un smirdoņas atdalīsies no normālajiem cilvēkiem, jo citādi jau viens vienīgs tāds ūķis centrā bija, kur fokusējās visa elite.

pirms 5 gadiem, 2015.06.24 10:18

Dana

Jā, dārgs veikals, toties preču daudzveidība lielāka.

pirms 5 gadiem, 2015.06.25 09:31

Arī Bauskā Top veikals nekotējas visai augstu. Cenas austākas nekā pārējos lielveikalos, par preču svaigumu arī gribas pastrīdēties. Sevišķi tas redzams pirms kādiem lieliem svētkiem. Pie pārējiem lielveikaliem autostāvvietas stāvgrūdām pilnas, pie Topa aizņemtas dažas stāvvietas. Kaut kas tajā sistēmā nestrādā.

pirms 5 gadiem, 2015.07.01 15:48

Agnese

Iecavas Topā ir tomēr sīkumi, kas nav vēl sakārtoti: cenas nav pie dažiem produktiem; nopirku akcijas cūkgaļu, bet tā nebija svaiga. Tas bija pagājušo nedēļu. Ja salīdzina, tad, piemēram, Salacgrīvas Top man patīk daudzkārt labāk: ļoti kvalitatīva Latvijā audzēta gaļa no zemnieku saimniecības Kunturi, interesanti, ekskluzīvi piena produkti, jogurti (arī no Vācijas), svaigas, mīkstas un ļoti gardas maizītes un bulciņas (kanēļa, magoņu-šokolādes, biezpiena, vārītā krēma u.c.) Turklāt var pasūtīt maizītes izcept uz vietas, cik nepieciešams. Ceru, ka Iecavā izdosies visu sakārtot un novērst nepilnības, kā arī piedāvāt svaigi ceptas, gardumgardas maizītes.

pirms 5 gadiem, 2015.07.06 17:10

Ese

Vēl izdevās nopirkt auzu pārslas kurām ir naftas piegarša, un draugs iepirka saskābušu alu. Cenas uzrautas a kvalitāte precēm pieklibo

pirms 5 gadiem, 2015.07.07 08:06

Vietējās ziņas