Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā atver publisko pirti 7

Šonedēļ Iecavas parkā, kafejnīcas «Divas upes» kompleksā, sākusi darboties publiskā pirts, informē saimnieks Juris Atkačūns.Dāmas un kungi pirti varēs apmeklēt atsevišķās dienās. Trešdienās no pulksten 14 līdz 21 varēs pērties dāmas, ceturtdienās tajā pašā laikā - kungi.Pirtī pieejama karsēšanās telpa, kuru silda ar elektrisko krāsni, drīkst izmantot līdzpaņemtās slotiņas un uzmest garu, skaidro saimnieks. Vienlaikus pērties var līdz 15 cilvēku, ieejas maksa vienai personai - trīs lati.«Vēl nevaru prognozēt, kāda būs atsaucība, taču pirts Iecavā vajadzīga,» jauno pakalpojumu pamato J. Atkačūns, «tā kā daudz esam ieguldījuši kafejnīcas kompleksa iekārtošanā, vēlamies dažādot darbību, piesaistīt vairāk klientu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 7

RP

Atkal sastopu negatīvos komentārus. Cilvēki , mīļie , attopieties !!! Mums visiem tik vien pietrūkst , kā pozitīvās sapratnes . Bez labdabīgas izpratnes mūsu Latvija būs pagalam. Vai tiešām šīs kafejnīcas īpašnieks ir jums visiem ienaidnieks ? Paši ziniet , cik problemātiski pie mūsu nodokļu sistēmas ir kaut sīkāko uzņēmumu noturēt pie dzīvības . Bišku nelaba slava ir izplatījusies par šīs kafejnīcas pakalpojumiem , varbūt tikai parastā mūsu ierastā skaudība , bet par Iecavas publikas nomazgāšanu - cepuri nost . Vienīgi , ja tas pakalpojums tiešām ir domāts iecaviešiem , tad Ls 3,_ tā kā par šerpu , bez Bauskas Alus pudeles. Jo ...mazgāšanās pakalpojumi ir vajadzīgi ļoti trūcīgiem cilvēkiem .

pirms 9 gadiem, 2011.09.05 01:31

trakā

Vispirms likvidējiet dzertuvi, kur klienti apsaukā garāmgājējus!!! Un tad lielieties ka esat daudz ieguldījuši "kompleksā" un pirti publisko atvēruši. Tur drīzāk kādu zarazu varēs saķert skatoties kāda publika tur grozās...

pirms 9 gadiem, 2011.09.04 20:48

pirtnieks

Pēc publiskās pirts būs publiskais nams t.i. perās dāmas un kungi kopā trešd. un ceturtd. no 14-21:):):)

pirms 9 gadiem, 2011.09.03 13:03

moins

nu moins to restorāns to veikals to pirts, kas būs pēc mēneša, un ko nozīmē publiska ja sadalījums pa dienām

pirms 9 gadiem, 2011.09.02 20:47

Vietējās ziņas