Iecavā atver rekonstruēto veikalu «Maxima» 10

Ceturtdien, 11. aprīlī, pēc gandrīz trīs mēnešu ilgas rekonstrukcijas durvis vēra veikals «Maxima» Rīgas ielā 27.

«Mums ir liels prieks, ka pēc vairāku nedēļu intensīviem rekonstrukcijas darbiem iecavniekus un veikala 37 darbiniekus sagaidīs moderna un rūpīgi pārdomāta iepirkšanās vide ar gaumīgu interjeru un plašu preču sortimentu. Jaunatvērtais veikals priecēs visus ne tikai ar mūsdienīgām iekštelpām un pilnveidotu produktu klāstu, bet arī ar jaunu ēkas ārējo veidolu, uzlabojot apkārtni Iecavas centrālajā ielā. Uzskatu, ka ieguldīts vērienīgs darbs, jo veikals «Maxima» ciemā tika atvērts pirms 14 gadiem. Pārbūve bija nepieciešama, jo veikala telpas un daļa iekārtu morāli un tehniski bija novecojušas,» skaidro «Maxima Latvija» valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Veikala rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota 487 kvadrātmetru plašā tirdzniecības zāle, pielāgojot to mūsdienu iepirkšanās vajadzībām. Pircēju ērtībai veikalā izbūvētas četras pašapkalpošanās kases, kurās būs iespējams norēķināties gan ar maksājumu kartēm, gan skaidru naudu. Veikalā ir modernizētas inženierkomunikācijas, ierīkojot jaunu ventilācijas iekārtu, kas nodrošina patīkamu mikroklimatu, kā arī uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums. Būtiskas izmaiņas veiktas arī ēkas fasādē, nomainot ārējo apdari. Iedzīvotāju ērtībām veikalā ir paplašināts preču klāsts, piedāvājot vēl lielākas izvēles iespējas gan ikdienai, gan svētkiem.

Veikala atvēršana ciemā tika ļoti gaidīta. To apliecināja cilvēku «jūra» atklāšanas brīdī. «Protams, ka patīk. Ir ērtāk, plašāk,» stāsta vietējā iedzīvotāja Kristiāna Morgune. «Nu jau vairāk nevarēju sagaidīt, kad atkal atvērs šo veikalu. Ņemot vērā to, ka dzīvoju tuvāk veikalam «top!», es tomēr labāk izvēlos doties uz «Maximu», jo te ir lētākas preces un plašāks sortiments. Visvairāk priecājos par pašapkalpošanās kasēm, jo pie tām nav lielas rindas, ātrāk samaksā un vari doties tālāk savās gaitās,» iespaidos dalās iecavnieks Normunds Lapkovskis. Arī «Maximas» darbiniece Jolanta Banga priecājas: «Man patīk, ka viss ir jauns un svaigs. Uzreiz patīkamāka strādāšana. Vienīgais, šķiet, ir šaurākas ejas dažās vietās, bet kopumā var redzēt, ka ļaudis ir apmierināti ar iznākumu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 10

a?

kas tur labāk? kā bija tā ir. Vai kāds var pateikt, kas labāks tur jāmeklē.

pirms gada, 2019.04.12 13:32

lēts dihlofoss priekš lohiem

pirms gada, 2019.04.15 09:33

Ringolds

Būtībā, izņemot iekārtas, nekas nav mainījies. Nākošajā dienā pēc atvēršanas no rītiem preces atkal nav izliktas, ejas aizkrāmētas ar paletēm traucējot pārvietošanos, līdz 9 strādā viena kase, kurā iesēdināta mācekle!

pirms gada, 2019.04.12 15:33

Smieklīgi

Cilvēki, vai kāds teica ka veikalu paplašinās lai ejas būtu lielākas? Un pirmkārt visi tie lieli runātāji ar savu neapmierinātību staigā uz to “drausmīgo” maximu.

pirms gada, 2019.04.12 19:33

Smieklīgi

Un ka domājat, vai darbinieki spēja lielajā cilvēku brāzmā kārtot plauktus?

pirms gada, 2019.04.12 19:34

Ja tā , tad nevajag di..st ka kaut kas labāk. Parasts kosmētiskais remonts plus ,iespejams arī iekšējā bardaka pārkārtošana

pirms gada, 2019.04.12 22:27

Inspektors

ps://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/rodas-sajuta-ka-veikali-kluvusi-par-noliktavam-cik-platam-jabut-evakuacijas-ejam-veikalos/

pirms gada, 2019.04.12 22:29

Ka

Nesaprotu Iecavas iedzīvotājus, kad Maxima bija ciet, visi čīkstēja ka pietrūkst Maxima utt, prieks bija tur iepirkties utt, kā Maxima vaļā tā atkal izgāž cilvēki savu negatīvismu.

pirms gada, 2019.04.12 22:34

Raimonds

Jā , cik maz cilvēciņam vajag, pāris saukļus par slikto Krieviju , paslavēt NA, atvērt Maximu un viņš ir laimīgs.

pirms gada, 2019.04.13 07:33

Vietējās ziņas