Iecavā atver vienoto klientu centru 4

Iecavas novadā 18. janvārī ar svinīgu lentes griešanu atklāts un savas durvis vaļā vēris Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC). Centrs atrodas Iecavas pašvaldības administrācijas ēkas pirmajā stāvā, ir aprīkots ar mūsdienīgām tehnoloģijām un tā galvenais mērķis ir vienuviet sniegt vietējiem iedzīvotājiem gan valsts, gan pašvaldības iestāžu pakalpojumus.

VPVKAC iedzīvotāji varēs pieteikt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus, kā arī saņemt konsultācijas par Lauku atbalsta dienesta (LAD), Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Uzņēmumu reģistra (UR), Valsts darba inspekcijas (VDI), VID un VSAA e-pakalpojumiem.

Papildus VPVKAC klientu apkalpošanas speciāliste iedzīvotājiem sniegs konsultatīvu un praktisku atbalstu portāla latvija.lv e-pakalpojumu pieteikšanā, darbā ar datoru un eID viedkaršu lasītāju lietošanu.

Detalizēta informācija par VPVKAC, tā darba laiku un sniegtajiem pakalpojumiem ir pieejama Iecavas pašvaldības mājaslapā www.iecava.lv sadaļā “Pašvaldība”. Jaunajā centrā apmeklētājus pieņems klientu apkalpošanas speciāliste Inese Eglīte, tālrunis: 66 954 893, e-pasts: iecava@pakalpojumucentri.lv.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane paskaidroja, ka VPVKAC izveide tiek finansēta no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts budžeta programmas. Centra uzturēšanas izmaksas šogad ir plānotas 1718 eiro apmērā, no kurām 50% sedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts budžeta dotācija. Viena darbinieka algošana gadā izmaksās 5727,27 eiro no valsts budžeta un 8045,92 eiro no pašvaldības līdzekļiem. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jautājums

Cik tika iztērēts telpu remontam un biroja aprīkošanai?

pirms gada, 2019.01.22 18:28

Es

No pašvaldības budžeta - necik.
VPVKAC izveide tiek finansēta no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts budžeta programmas.

pirms gada, 2019.01.23 08:28

Koļa

Šitais vēl tur strādā?!vienu muitnieku tur tak tiko patrieca

pirms gada, 2019.01.22 18:46

Vietējās ziņas