Iecavā atvērts stadions individuālām aktivitātēm

Iecavas novada pašvaldība pieņēmusi lēmumus par drošības pasākumiem iedzīvotājiem un pašvaldības iestāžu darbiniekiem ārkārtējās situācijas laikā, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane.

Izdots Iecavas novada pašvaldības administrācijas izpilddirektora vietnieka Normunda Vāvera rīkojums pašvaldības, struktūrvienību vadītājiem, kapitālsabiedrību valdes locekļiem un pašvaldības aģentūras direktoram, sākot ar 2020. gada 13. martu, atcelt kultūras, sporta un citus publiskos pasākumus, kā arī atcelt  darbinieku komandējumus dalībai semināros, konferencēs, sanāksmēs un citos pasākumos.

Ir pārtraukts mācību process klātienē visās vispārējās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti. Ir pārtraukts visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību process (treniņi, sacensības un mēģinājumi).

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem katru nedēļu ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši «Covid-19» skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar «Covid-19» saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Darbosies dežūrgrupa.

Iecavas novada stadions apmeklētājiem ir atvērts. Darba laiks: darbdienās – no plkst. 8 līdz 20; sestdienās un svētdienās – no plkst. 11 līdz 17.

Līdz 2020. gada 14. aprīlim Iecavas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs un Iecavas novada pašvaldības administrācija pārtrauc iedzīvotāju apkalpošanu klātienē.

Par pakalpojumu pieteikšanu elektroniski un, lai saņemtu konsultāciju, Iecavas novada iedzīvotāji var zvanīt pa tālruni 63974907 vai 66954893, un rakstīt e-pastā iecava@pakalpojumucentri.lv.

Pašvaldības administrācijas kase pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē. Maksājumus par nekustamā īpašuma nodokli lūdz veikt, izmantojot kredītiestāžu internetbankas.

Dzimtsarakstu nodaļa bērna dzimšanas un personas miršanas fakta reģistrāciju un apliecību izsniegšanu veiks pēc iepriekšējas sazināšanās pa tālr. 63941773.

Iesniegumus pašvaldības pakalpojumiem lūdz iesniegt elektroniski pa e-pastu dome@iecava.lv, informācija pa tālr. 63941301, 63941991.
Iedzīvotāji šajā laikā tiek aicināti aktīvāk izmantot drošas saziņas iespēju – valsts pakalpojumus pieteikt un saņemt elektroniski.
Visus Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus var saņemt elektroniski VID elektroniskajā sistēmā, kā arī zvanot uz VID konsultatīvo tālruni 67120000 vai arī uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā «Sarakste ar VID».

Iedzīvotājiem jābūt vērīgiem, tiek aicināti ievērot Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus, rūpēties par savu un savu tuvinieku veselību, rūpīgi izvērtēt piedalīšanos publiskos pasākumos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas