Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā bibliotēku nedēļu noslēdz ar zaļā dzīvesveida lekciju

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā tradicionālā Bibliotēku nedēļa par tēmu «Esi informēts un vesels» noslēgta ar žurnāla «Vides Vēstis» galvenās redaktores Anitras Toomas stāstījumu.

Uz tikšanos ar A. Toomu bija ieradušies vairāk nekā desmit iecavnieku, portālu informēja bibliotēkas vadītāja Anda Rācenāja.
A. Tooma līdztekus vides tēmām veltītā žurnāla vadīšanai ir radio žurnāliste, zaļā dzīvesveida piekritēja un pārzinātāja. Viņa iecavniekus pārliecināja dzīvot pēc iespējas zaļi un veselīgi, deva daudz noderīgu padomu no savas pieredzes.

«Prezentācijā uzzinājām par atkritumu pareizu šķirošanu, mājokli bez kaitīgiem izgarojumiem, dabiska apģērba valkāšanu, elektrības taupīšanas paņēmieniem un sadzīves ķīmijas bīstamību,» bagāto informācijas klāstu apraksta A. Rācenāja, «apspriedām, kā organismā nonāk indes, kā pareizi  gatavot un ēst veselīgi.»

Jāpiebilst, ka A. Tooma zaļā dzīvesveida pieredzi krājusi vairāku gadu garumā. Viņa bibliotēkai uzdāvināja izdevuma «Vides Vēstis» komplektu.

Kā informē A. Rācenāja, šogad vēl gaidāma tradicionālā Bibliotēku nedēļas eksursija, kas ērtības dēļ notiks 9. maijā. Šoreiz Iecavas novada čaklākie lasītāji dosies uz Smiltenes pusi, saka Zorģu bibliotēkas speciāliste Aina Ezergaile. Ekskursiju abas bibliotēkas kopīgi organizē vairākus gadus.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas