Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā brīvdienās norisināsies Vasarsvētku mūzikas festivāls

Iecavas luterāņu draudze otro gadu pēc kārtas rīko Vasarsvētku festivālu mūzikas draugiem, kas noritēs no piektdienas, 6.jūnija, vakara līdz svētdienas, 8. jūnija, pusdienslaikam.

Sarīkojumu ievadīs ansambļu koncerts piektdien, 6. jūnijā, pulksten 18.30. Tajā pulcēsies pašmāju kolektīvi, gaidāmi arī tālāki viesi, vēstīts pašvaldības mājaslapā iecava.lv.  Muzicēs Bauskas novada Mežotnes pagasta ansamblis «Mēs». Ar priekšnesumiem uzstāsies arī Salgales un Iecavas draudžu ansambļi, kā arī duets mecosoprāne Solvita Bukšāne un ērģelniece Māra Ansonska.

Sestdien, 7. jūnijā, sākot no plkst. 14, baznīcā viesosies Iecavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, Bauskas Sv.Gara baznīcas koris,  Iecavas Romas katoļu dievnama ansamblis, kā arī garīgās mūzikas ansambļa «Laudetur» solisti. Vakarpusē pulksten 18 festivālā plānojis uzstāties mūziķis Goran Gora.

Svētdien, 8. jūnijā, plkst. 10 skanēs mūzika baznīcas tornī.  Vasarsvētku festivālu noslēgs dievkalpojums, kuru vadīs draudzes mācītājs Rolands Radziņš, muzicējot ansamblim «Krētas freska». Pēc dievkalpojumu visi varēs vēl pakavēties laukumā aiz baznīcas, kur koncertēs Rīgas Latviešu biedrības koris «Erelbe».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas