Iecavā būs mākslas plenērs 2

Iecavas novada dome atbalstīs biedrības «RaDam» mākslas plenēru «Ar sapni par Iecavu», nolemts finanšu komitejas sēdē.
 
Jūlija beigās tas risināsies piecas dienas. Piedaloties profesionāliem māksliniekiem un vietējiem iecavniekiem no mākslas skolas, ir paredzēts radīt darbus, kas apspēlētu Iecavas parku, muižu utt. «Drīz būs gatava jaunā Mūzikas un mākslas skola. Izstādi varētu atklāt vienlaikus jaunajās telpās,» stāsta biedrības pārstāve Gita Kravala, paužot cerību, ka pasākums varētu izvērsties par ikgadēju tradīciju.

Mākslas plenēra kopējās izmaksas varētu veidot 3800 eiro, visdārgāk izmaksā meistarklases. Projekts guvis atbalstu Valsts kultūrkapitāla fonda apstiprinātā, Zemgales plānošanas reģiona administrētā «Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2015» projektu konkursā, izcīnot 1300 eiro.

Deputāti finanšu komitejā vienojās, ka fizisku un juridisku personu atbalstam kultūras un mākslas nozaru profesionālās un amatiermākslas jaunrades procesu un radošās darbības veikšanai pašvaldība var piešķirt 1000 eiro. Biedrības pārstāve Gita Kravala apstiprina, ka radīs risinājumu, kā savākt pārējo nepieciešamo summu. Projektam tiks piesaistīti ziedotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kopsavilkums

Jaunā mūzikas skolā derētu arī jauns direktors.Alisīt ,ej piesakies.Maini to briesmīgo...

pirms 5 gadiem, 2015.07.07 18:06

Vietējās ziņas