Iecavā deg neapsaimniekota ēka

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  16. septembrī plkst. 7.31 saņēma informāciju, ka Iecavā, Sila ielā, no neapsaimniekotas ēkas redzami dūmi.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka divstāvu neapsaimniekotā ēkā deg kāpņu telpa 45 m2 platībā. Plkst. 8.03 ugunsgrēka izplatīšanās tika ierobežota, bet dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 8.28. Tajos piedalās seši ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Zemgales reģionā.

VUGD aizvadītajās diennaktīs saņēma piecus izsaukumus uz spēcīgā vēja radīto seku likvidēšanas darbiem. Ceļa braucamā daļa no nolūzušiem kokiem atbrīvota arī Iecavā, E. Virzas ielā, un Vecumniekos, Rīgas ielā.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 13. septembra plkst. 6.30 līdz 16. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas