Iecavā hokeju spēlē arī vasarā

Iecavā, hokeja laukumā līdzās luterāņu baznīcai, sestdien, 25. jūlijā, notika netradicionālas sporta spēles – vasaras hokeja individuālo prasmju stafete. Katram dalībniekam bija jāstartē individuāli uz laiku un precizitāti, izpildot sešus uzdevumus.

Kā «Bauskas Dzīvei» pastāstīja Iecavas hokeja kluba dibinātājs Dainis Kravals, ideja par šādu pasākumu radusies sen, bet neesot bijis iespējas to realizēt. Tagad ar «Latvijas Mobilā telefona» projekta «LMT Latvijai» finansiālu atbalstu iepirkts inventārs, lai hokeju varētu spēlēt ne tikai ziemā, bet arī vasarā. D. Kravals atzina, ka šādas aktivitātes palīdz sagatavoties rudenim un aktīvajai ziemas sezonai.

Dalībnieku galvenais uzdevums bija trāpīt ripu vārtos. Tas tika darīts dažādos veidos – izmetot no vietas, ar piespēli piespēļu trenažierim un ar hokeja ripas driblu.

Viens no stafetes dalībniekiem Mārtiņš Dravnieks kādreiz bieži spēlējis hokeju, taču tagad prasmes vairs neesot tik labas. «Pārāk daudz gribēju steigties, tāpēc maz sanāca iemest,» stāsta M. Dravnieks. Ar savu sniegumu nebija apmierināts arī Armīns Kims no Zorģiem: «Ja būtu vairāk trenējies, būtu sanācis labāk.» Iecavnieks Rihards Skimša priecājās, ka pamēģinājis ko jaunu, lai arī neesot izdevies ripu trāpīt vārtos.

Precīzākie un ātrākie sacensībās izrādījās iecavnieki: pirmo vietu ieguva Kārlis Nudiens, otro – Rolands Linejs, trešo – Dainis Upelnieks.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas