Iecavā iestudē «Sidraba šķidrautu»

Iecavas jauniešu improvizācijas teātris «Artis» režisores Valdas Karnītes vadībā iestudē Aspazijas lugas «Sidraba šķidrauts» fragmentu.

Izrāde varētu notikt marta otrajā pusē Iecavas kultūras namā, jo dzejnieces dzimšanas diena ir 16. martā, «Bauskas Dzīvei» sacīja V. Karnīte. «Izvēli par Aspazijas lugas fragmenta iestudējumu rosināja Raiņa un Aspazijas gads. Kaut arī esam improvizācijas teātris, radās vēlme iestudēt arī ko klasisku,» atklāj režisore.

Izrādi veidot Valdai palīdz Ginta Zaumane, kura darina tērpus un dekorācijas, un Ginta Cera, kura iestudē aktieru kustības. Režisore uzslavē aktierus un komandu par nopietno darbu un ieguldījumu: «Mēģinājumi notiek sestdienās un svētdienās, jo kolektīvā ir jaunieši, kas mācās vai strādā Rīgā.»

Vienlaikus improvizācijas teātra aktieri gatavojas tradicionālajām sacensībām, stāsta V. Karnīte. 6. un 7. martā Iecavas vidusskolā notiks Zemgales un Rīgas reģionālais turnīrs, kura uzvarētāji 14. martā piedalīsies valsts mēroga improvizācijas teātru sacīkstēs Bauskas bērnu un jauniešu centrā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas