Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā ievēl jaunu bāriņtiesas priekšsēdētāju 1

Iecavas novada bāriņtiesā, sākot ar 10. decembri, sāk strādāt divas jaunas darbinieces – institūcijas priekšsēdētāja un locekle. Novada domes sēdē deputāti vienprātīgi nobalsoja par iecavnieces Pārslas Dredželes apstiprināšanu priekšsēdētājas amatā un par locekles amatam atbilstīgāko kandidāti uzskatīja Inesi Eglīti. Lēmums spēkā ir piecus gadus.

Priekšsēdētājas amatam pieteicās seši pretendenti. Tos vērtēja pašvaldības priekšsēdētāja Jāņa Pelša izveidotā izvērtēšanas komisija septiņu cilvēku sastāvā. Tajā atradās arī bāriņtiesas un sociālā dienesta pārstāvji.

Komisija uz tālākām pārrunām izvirzīja divus kandidātus. Vienprātīgi par piemērotāko atzina P. Dredželi. Viņai ir atbilstīga izglītība, pieredze policijas inspektores amatā un labas zināšanas par norisēm novadā, tā argumentēja novada domes vadītājs.

Pārsla Dredžele kopš 2012. gada septembra strādāja par juriskonsulti Nodarbinātības valsts aģentūras Juridiskā departamenta Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļā. Juridiskā darba pieredzi viņa guvusi arī iepriekš, strādājot Valsts policijā, tostarp vairāk nekā trīs gadus tieši bērnu tiesību aizsardzības jomā, strādājot par inspektori Nepilngadīgo lietu inspekcijā. No 1989. gada līdz 2005. gadam P. Dredželes darbavieta bija Iecavas internātpamatskola, liecina informācija pašvaldības portālā iecava.lv.

Bāriņtiesas locekļa amatam arī pieteicās septiņi cilvēki. Ar trijiem kandidātiem notika pārrunas klātienē, bet vērtēšanas komisija vienprātīgi darbā apstiprināt vēlējās Inesi Eglīti.

Viņa izpratni par valsts pārvaldes sistēmu, izpildvaras funkcijām, tiesību aktu pieņemšanas kvalitāti un nozīmīgumu guvusi, kopš 2012. gada februāra strādājot par inspektori Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Iepriekšējos deviņus gadus I. Eglīte darbojusies parādu piedziņas jomā, norādīts portālā iecava.lv.

Abas jaunās darbinieces, sākot darba gaitas, tika sveiktas ar ziediem. 10. decembra domes sēdē tos pasniedza pašvaldības priekšsēdētājs J. Pelsis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas