Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā izsludina NVO atbalsta konkursu 1

Iecavas novada dome šonedēļ mājaslapā iecava.lv izsludinājusi pieteikšanos šī gada nevalstisko organizāciju (NVO) projektu konkursam, kam līdzfinansējums atvēlēts no pašvaldības budžeta.Jau vēstīts, ka marta sēdē deputāti nolēma grozīt konkursa nolikumu, no 400 līdz 1000 latiem palielinot minimālo summu, kas pieejama viena projekta atbalstam. Šogad noņemts ierobežojums, kas ļāva katram pretendentam iesniegt tikai vienu pieteikumu. Lai veicinātu iedzīvotāju aktivitāti dzīves kvalitātes un vides pilnveidošanā, katrs pretendents drīkst iesniegt neierobežotu skaitu pieteikumu, turklāt no jauna iesniegtais var būt iepriekš atbalstītā projekta turpinājums.Projektu pieteikumus var iesniegt gan Iecavas novadā reģistrētas, gan aktīvi strādājošas NVO. Ieguvējiem no projekta rezultātiem jābūt Iecavas novada iedzīvotājiem. Projekts jāpabeidz līdz kārtējā kalendārā gada 30. decembrim. Pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nepārsniegs 90% no projekta kopējām izmaksām, un projekta iesniedzējam jānodrošina ne mazāk kā 10% finansējuma.Projektu pieteikumus Iecavas domē pieņems līdz 14. aprīlim. Konkursa nolikums un citi dokumenti elektroniski pieejami interneta vietnē iecava.lv. Konsultācijas par projektu sagatavošanu sniedz pašvaldības projektu vadītāja Ineta Bramane par tālruni 63941937 vai elektronisko pastu ineta.bramane@iecava.lv. Pretendentu iesniegtos dokumentus vērtēs īpaša konkursa komisija.Kā ziņots, šogad NVO projektu līdzfinansēšanai Iecavas budžetā paredzēti 5000 latu, salīdzinot ar 2000 latiem pērn.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

muks

Tad, kādu banku lobē šī raksta un iformācijas sniedzējs, un aizmirsa pierakstīt , ka ķīla arī būs jāsagādā. Kārteja cilvēku muļkošana !

pirms 9 gadiem, 2011.03.17 00:24

Vietējās ziņas