Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā jaunieši mācās atbalstīt cits citu

Pirmo saliedēšanās un komandas veidošanas pasākumu Iecavas novada jauniešiem sestdien, 3. augustā, atpūtas vietā «Spirtnieki» apmeklēja 25 dalībnieki, «Bauskas Dzīvi» informēja pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Laura Jerķe.

Īsi pirms pasākuma dalību atteikušo jauniešu trūkumu Laura kompensējusi, vienkārši paaicinot līdzi ciema centrā uz soliņa sēdošus pusaugu puišus. Viņi bija ļoti priecīgi par iespēju darboties aizraujošā sarīkojumā.

Pasākumu ievadīja iepazīšanās un vārdu apgūšanas spēles, dalībnieki pastāstīja par saviem vaļaspriekiem. Komandas veidošanas un saliedēšanās uzdevumus, izmantojot dažādas virvju konstrukcijas, vadīja Vecumnieku novada biedrības «Jaunatne smaidam» pārstāvji. Pēc aktīvas izkustēšanās visi kopīgi gatavoja pusdienas uz upes malā sakurta ugunskura un vakaru noslēdza ar uzticības veidošanas uzdevumiem.

L. Jerķe skaidro, ka pasākums organizēts Latvijas Universitātes projektā, kura mērķis ir pilnveidot sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmu.

«Līdzīgus sarīkojumus varēsim organizēt arī turpmāk, jo projektā esam tikuši pie sava virvju un karabīņu komplekta,» gandarīta pašvaldības speciāliste.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas