Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā Lāsmu Četvergu atbrīvo no deputātes pienākumiem

9. jūlijā Iecavas novada domes sēdē deputāti sprieda par komisiju izveidi un Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas saraksta deputātes Lāsmas Četvergas atbrīvošanu no amata pienākumu pildīšanas.
 
Dienu pirms domes sēdes deputāte iesniedza lūgumu atbrīvot viņu no deputātes darba personīgu apstākļu dēļ. Visi deputāti apstiprināja šo lēmumu. Līdz nākamajai domes sēdei vēlēšanu komisija noteiks, kas L. Četvergas vietā pildīs deputātes pienākumus Iecavas novada domē.

Spriežot par komisiju izveidi, nolemts, ka iepirkuma komisiju pārstāvēs Mārtiņš Veinbergs, Evija Poļakova, Dzidra Baltace, Aivars Mačeks, Evita Heidemane, Inta Krastiņa un Jānis Siugalis. Edvīns Circenis atteicās no dalības komisijā darba dēļ. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, komisijā deviņu locekļu vietā būs septiņi.

Administratīvās komisijas locekļu pienākumus pildīs Gita Kravala, Aivars Mačeks, Sergejs Pašukovs, Lūcija Muceniece, Andris Kaspars un Alvis Orravs. Šī komisija izskatīs novada administratīvās komisijas kompetencē un pakļautībā esošos administratīvos pārkāpumus, kas notikuši pašvaldības teritorijā.

Dzīvokļu un īres komisijā darbosies Jānis Pelsis, Gita Kravala, Baiba Hofeina, Andis Kaspars, Sabīne Munde, Jānis Feldmanis, Dzintars Zaumans un Oskars Sīga. 

Dzīvojamo māju privatizācijas komisijas sastāvā būs Jānis Pelsis, Mārtiņš Veinbergs, Aivars Mačeks un Oskars Sīga.

Tāpat tika lemts par Iecavas novada laikraksta «Iecavas Ziņas» un Iecavas novada pašvaldības mājaslapas iecava.lv redkolēģijas izveidi. Tajā strādās Jānis Pelsis, Agra Zaķe, Juris Ludriķis, Kārlis Sinka, Mihails Haļitovs un Agris Grundmanis. Komisijai sanāksmes jāorganizē ne retāk kā reizi ceturksnī.

Iecavas novada domes nākamā sēde būs 13. augustā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas