Iecavā mediķi pieņem pacientus tikai pēc iepriekšēja pieraksta

Ārkārtas situācija ietekmējusi arī «Iecavas veselības centra» darbu. Kā informē Sandris Kaidaks, pašvaldības aģentūras «Iecavas veselības centrs» direktors, ņemot vērā Latvijā pasludināto ārkārtējo situāciju, lai ierobežotu «Covid-19» izplatību, turpmāk «Iecavas veselības centrā» (IVC) pacientus pieņems tikai pēc iepriekšēja pieraksta, tai skaitā arī ģimenes ārstu praksēs paredzētajā stundā akūti saslimušajiem pacientiem.

Pacientam iepriekš jāpiesakās vizītei IVC reģistratūrā, zvanot pa tālruni 63941481 vai pa telefonu jāsazinās ar savu ģimenes ārsta praksi.
S. Kaidaks uzsver, ka ļoti svarīgi ir ierasties precīzi savā vizītes pieraksta laikā, lai uzgaidāmajā telpā neatrastos vairāk par 2 – 3 personām, kā arī jāievēro divu metru distance.

«Iecavas veselības centrs» iedzīvotājiem skaidro, ka vairāk informācijas par jaunā koronavīrusa izraisīto slimību «Covid-19» var saņemt, zvanot uz tālruni 67387661. Konsultācijas tiek sniegtas darba dienās no plkst. 8.30 līdz 21, bet brīvdienās no plkst. 8.30 līdz 17.

«Covid-19» simptomi – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas