Iecavā meklēs iespējas piesaistīt apmeklētājus sāls istabai 12

Iecavas veselības centra sāls istabas apmeklētāju skaits 2018.gadā bijis zems, un ir jāmeklē risinājumi, kā piesaistīt jaunus klientus, secinājuši Iecavas novada domes Veselības un sociālo jautājumu komitejas deputāti.

Haloterapijas telpa jeb sāls istaba iestādē darbojas jau kopš 2012.gada, un deputātu vidū izskanēja ideja pakalpojuma popularizēšanai uz sāls istabu vest Iecavas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus. Bērnudārzu vadītājas gan pauda, ka vecākiem pašiem ir jāved savas atvases uz šādām procedūrām, un viņas nav tiesīgas to darīt. Turklāt tas apgrūtinātu mācību procesu.

Mācību iestāžu vadītājas gan skaidroja, ka vecākiem būtu interese par haloterapijas telpas apmeklēšanu kopā ar bērniem, ja to varētu darīt viņiem ērtākā laikā. Daudzi vecāki strādā ārpus Iecavas novada, tādēļ veselības centra darba laiks nešķiet piemērots.

Tāpēc centra vadītājs Sandris Kaidaks un komitejas deputāti atbalstīja ieceri, ka sākot ar februāri sāls istaba varētu strādāt katru sestdienu no plkst.10 līdz 14, jo līdz šim pakalpojumi bija pieejami tikai darba dienās. Iesākumā jaunais darba laiks būtu līdz maijam, taču, ja klienti būs atsaucīgi, tas varētu būt pastāvīgs.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

0 vērtība

Neko nedod tā sāls istaba, māžošanās tikai. Labākajā gadījumā placebo efekts. Tāpēc labāk netērēt laiku un kur nu vēl naudu.

pirms gada, 2019.01.24 14:05

sālītis-cālītis

Vispirms uztaisa kaut ko un tad sāk domā ko ar to darīt!?
Pilnīga bezjēdzība tā săls istsba...Ha ha ha

pirms gada, 2019.01.24 17:27

Janka

Tikai uz tādiem projektiem tur spējīgi,ne uz ko tautai nozīmīgu

pirms gada, 2019.01.24 18:08

Iedzīvotājs

Vispār jau tā istaba darbojas jau sen, un sākumā bija diezgan populāra. Tagad viss noklusis...

pirms gada, 2019.01.25 08:26

nu ja

domes iesālītajām voblām problēmas ar sāls istabu, tagad turp vedīs tos, kuri vēl nav spējīgi pretoties, diez kurš par šo atrakciju maksās, dome vai bērnudārzs, kaut summa no saskaitāmo kārtības nemainās. Rezultātā pašiem no budžeta vien jāuztur sava "zelta ideja"

pirms gada, 2019.01.24 17:39

Iedzīvotājs

Lasīt māki? Bērnudārzniekus nevedīs.

pirms gada, 2019.01.25 08:26

Attopieties

Briesmīga ir aktīvo komentētāju daba. Bļauj par visu. Ja kaut kas trūkst, bļauj, ka nekā nav, ja kaut ko uztaisa, atkal iemesls darvu liet. Vienkārši pretīgi. Protams, informācija un atgādinājums par to, ka šāda sāls istaba ir pieejama, ir būtiska, lai tā sasniegtu tos, kam tā patiešām ir nepieciešama. Tikai gaiss un ūdens 100% visiem ir nepieciešami, bet viss pārējais kādai noteiktai cilvēku daļai. Tāpēc nevajag būt egoistiskiem un nevajag uzskatīt par lieku to, kas pašam nav vajadzīgs. Tas noteikti ir vajadzīgs citam un tie citi nav mazsvarīgāki par Tevi - negatīvais komentētāj!

pirms gada, 2019.01.25 14:54

Tikpat var nebūt

Ir jau apmeklēta sāls istaba? Rezultāts? Iet runa par lietderību. Pa tiem līdzekļiem labāk iegādāties kādam speciālistam ko svarīgu, lai pilnvērtīgi varētu strādāt. Noteikti vajag kādu papildus aprīkojumu.

pirms gada, 2019.01.25 15:24

P

Varbūt rūgtuma istabu-tuvāk dzīves īstanībai(realitātei).

pirms gada, 2019.01.28 12:37

Vietējās ziņas