Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā meklēs sabiedrisko attiecību speciālistu 1

Iecavas novada pašvaldībā tiks izveidota jauna štata vieta sabiedrisko attiecību speciālistam, tā 10. decembrī domes sēdē lēma deputāti.
 
Ziņojumu par šo lēmumprojektu bija sagatavojis pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs. Viņš skaidro, ka ideja par sabiedrisko attiecību speciālistu novada domē virmoja jau vairāku gadu garumā.

Šis jautājums tika aktualizēts šī gada rudenī pēc izdevuma «Iecavas Ziņas» redkolēģijas ieteikumiem. Sabiedrisko attiecību speciālista funkcijas līdz šim daļēji jau veikušas laikraksta darbinieces. M. Veinbergs argumentē, ka diviem darbiniekiem ir grūti veidot materiālus avīzei un papildus pildīt sabiedriskā speciālista uzdevumus.

Atalgojums tiek noteikts atbilstīgi Ministru kabineta noteikumiem. Pēc deputātu ieteikumiem nolemts, ka atalgojums būs 600 latu.
Daži no speciālista darba pienākumiem būs apmeklēt domes, komiteju un komisiju sēdes, kā arī aktualizēt informāciju novada mājaslapā.

Deputāte Astrīda Vītola («Vienotība») interesējās, kā tas ietekmēs divu pašreizējo redakcijas locekļu darbu: «Vai viņu darba slodze samazināsies vai gaidāmi ievērojami laikraksta uzlabojumi – tas iznāks biežāk vai būs ar informāciju bagātāks?»

Izpilddirektors M. Veinbergs norādīja, ka redakcijas loceklēm tiks atvieglots ikdienas darbs, jo pašlaik tiek strādāts tikpat kā bez brīvdienām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas