Iecavā notiks riteņbraukšanas sacensības visai ģimenei

Velosipēdistu vienība «Velo Iecava» 30. jūnijā rīko bezmaksas velobraucienu visai ģimenei «Velo diena Iecavā 2019». Tas nozīmē, ka mūsu novados notiks otrais lielais velobrauciens visiem interesentiem.

Velobrauciens sāksies Iecavā pie Sarkanās skolas un turpināsies pa Baldones ielu līdz pagriezienam uz Dzelzāmuru un atpakaļ. Sacensību galvenais tiesnesis Reinis Lapiņš informē, ka braucienā, kura garums ir aptuveni 20 kilometri, aicināti piedalīties visi interesenti.

Kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvējus sievietēm un vīriešiem apbalvos ar kausiem un diplomiem. Speciālas balvas plānotas kuplāk pārstāvētajai ģimenei, vecākajam un jaunākajam dalībniekam, iespējamas arī citas nominācijas. Notiks dažādu balvu izloze. Galvenā balva būs iespēja baudīt lidojumu lidmašīnas «Boeing B-737» simulatorā.

Pieteikties braucienam iespējams līdz 28. jūnijam interneta vietnē cyclingforall.lv, kā arī sacensību vietā. Organizatori atgādina – visiem velobrauciena dalībniekiem obligāti jābūt aizsargķiverēm. Bērni līdz 14 gadu vecumam drīkst piedalīties tikai vecāku uzraudzībā.
Pirms lielā brauciena Sarkanās skolas teritorijā notiks veiklības braucieni velosipēdistiem bez vecuma ierobežojuma.

Jau vairākus gadus septembrī līdzīgs bezmaksas velobrauciens notiek Bauskā – Kaspara Brazovska rīkotais «Bauskas velorudens», kas pulcē aptuveni pustūkstoti dalībnieku. Pasākums plānots arī šogad. «Doma ir piekto gadu to sarīkot vēl tādā pašā formātā. Pagaidām meklējam resursus, cerams, ka izdosies atrast. Nākotnē skatīšos – varbūt mainīsim sacensību formātu,» stāsta K. Brazovskis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas