Iecavā nozog auto, ko vēlāk atrod mežā

No 8. līdz 9. septembrim Iecavā tika nozagta automašīna «Peugoet-406», kas vēlāk tika atrasta mežā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 9. septembrī saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 9. septembrī saņemta informācija par 124 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 83 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 43 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 16 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas septiņas personas. Reģistrēta viena automašīnas un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas