Iecavā par gandrīz 24 000 latu rekonstruēs ielu apgaismojumu 4

Par gandrīz 24 000 latu Iecavā pašvaldība rekonstruēs Raiņa, Baldones un Skolas ielas apgaismojumu, ko īstenos SIA "Kvēle", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) publiskotā informācija.Pēc IUB datiem, Iecavas novada domes iepirkumā par ielu apgaismojuma līniju rekonstrukciju Iecavā, Raiņa ielā, Baldones ielā un Skolas ielā četru uzņēmumu konkursā uzvarējusi SIA "Kvēle" no Bauskas novada ar 23 979 latu līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Ielu apgaismojumu rekonstruēs pēc SIA "Telms" izstrādātajiem tehniskajiem projektiem. Šos darbus pašvaldība īstenos par saviem līdzekļiem bez Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējuma, liecina IUB informācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

joske

Šodien braucu cauri Iecavai un redzēju tos greizos,šķībos stabus par 24 štukām,ko Kvēle uzstādījusi!!! Kvēle ,aizvācies no Bauskas,mums kauns par tavu darba kvalitāti!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.18 21:21

ha ha

Es ar smējos braucot uz Bausku, lampas ik pēc metra :D prātiņ nāc mājās :D tas būs kād šovs? :D

pirms 9 gadiem, 2011.08.18 09:59

ja ja

Lampiņas saliktas ik pēc metra, tad nu gan ekonomija, un vispar kam tas viss ja vi;nas tapa nedegs, jo jātaupa. Atkal ar galvu nedomā, tāpat kā visur, ku bijuši ceļa remoni- pie pienotavas uz Baldones ielas katru dienu avārijas, jo divas mašīnas nevar izmainīties šaurā ceļa dēļ.

pirms 9 gadiem, 2011.08.18 06:40

Vietējās ziņas