Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā par siltumu nāksies maksāt dārgāk 10

SIA "Iecavas siltums" ir iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) izvērtēšanai jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu, kas ir par 11,7% lielāks nekā pašreiz spēkā esošais, aģentūru LETA informēja SPRK.

Ņemot vērā darbaspēka un pārējo pastāvīgo izmaksu pieaugumu un lietotājiem nodotās siltumenerģijas apjoma samazinājumu, SIA "Iecavas siltums" ir iesniegusi SPRK jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Iecavas novada administratīvajām teritorijām. Pašlaik Iecavas novada administratīvajām teritorijā piemērojamais siltumenerģijas tarifs ir 50,91 eiro par megavatstundu (MWh). Savukārt izvērtēšanai iesniegtajā tarifu projektā aprēķinātais - 56,87 eiro par MWh –, kas ir par 5,96 eiro par MWh jeb 11,7% vairāk nekā pašlaik piemērojamais siltumenerģijas tarifs.

SPRK aicina iedzīvotājus paust viedokli par "Iecavas siltuma" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Iecavas novada administratīvajām teritorijām. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK otrdien, 14. janvārī, plkst. 12 Iecavas novada kultūras namā, Rīgas ielā 18, Iecavā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norādīja, ka "Iecavas siltums" aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā. 

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā. 

SIA "Iecavas siltums" jurists Andis Kaspars informēja, ka 2018. gadā mainīti uzņēmuma gada pārskata termiņi – parasti bijis no oktobra līdz septembrim, bet tad notikusi pāreja un gada pārskatā skatīts posms no 2017. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim. Šajā laika posmā uzņēmuma apgrozījums bijis 1,04 miljoni un zaudējumi 275 eiro. A. Kaspars norādīja, ka siltuma tarifs nav mainījies kopš 2012. gada.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

žirafe

Ārkārtīgi pareizi, ja palielina. Vietējie novada priekšnieki, locekļi un sabiedrisko attiecību speciālisti grib parādīt, cik labi, ka lēmēji par tā sauktajiem un bieži pieminētajiem pakalpojumiem, ir tepat uz vietas un var izlemt par palielināšanu un tas nav jāprasa rajonam, kuru likvidēja, lai uz vietas varētu lemt, ko pacelt, lai sev izmaksātu algās.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.12 12:32

WTF

To sapulces laiku gan foršu izvēlējās, kad visi ir darbā. Cik var celt cenas?

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.12 13:37

Secinājums

Ja gribi būt bagāts un labi dzīvot, tad ej strādāt valsts vai pašvaldību iestādē. Privātajā biznesā pelnīsi ubaga algu.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.12 15:25

Vita

Tas ir niecīgs tarifs, jūs esat pelnījuši vismaz 25%.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.12 21:50

jop

kamēr tam kantorim neizdauzīs logus , tikmēr nekas nemainīsies

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.13 07:47

es

Radiatori knapi silti, ziema nekāda, bet rēķini katru mēnesi aug.......un tagad grib vēl celt tarifus. NU FORŠI!
Tie lēmēji dzīvo privātmājās un nesaprot daudzdzīvokļos dzīvojošos.....Priekšlikums- samazināt Štatus katlu mājā Iecavā un tad pietiks naudas algām un nebūs jāceļ tarifi. Bet par to sanāksmes laiku, piekrītu- tad, kad visi ir darbā, VIŅI LEMS!!!!!!!!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 11:13

to es

iesaku es pabeigt 5. klasi, iemācīties rakstīt LATVIEŠU valodā un atteikties no alkohola.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 17:05

tam to es

Nu gan piesienies.Tik traki jau nav uzrakstīts.bet doma ir pareiza.Un starp citu vārds "alkohols" nav pareizi uzrakstīts.Es iesaku Tev nevis pabeigt 5.klasi,bet sākt.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.17 17:13

to jop

vēl tikai jāizdauza logus visiem autobusiem, vilcieniem un veikaliem- tur arī ceļas cenas

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.14 17:06

Vietējās ziņas