Iecavā pārceļ finanšu komitejas sēdi

Iecavas novada domes finanšu komiteja uz kārtējo sēdi sanāks nevis 24. septembrī, mēneša pēdējā otrdienā, bet trešdien, 25. septembrī.

Sēde pārcelta tāpēc, ka 24. septembrī Iecavas novadu apmeklē konkursa «Eiropas gada pašvaldība 2013» vērtēšanas komisija.

Trešdien finanšu komiteja sāks izskatīt pieteikumus nākamā gada pašvaldības budžetam, «Bauskas Dzīvi» informēja deputāts Atis Avots (LSDSP). Apspriešanu ievadīs iestāžu iesniegtie pieprasījumi 2014. gada tēriņiem un prioritātēm.

Jau vēstīts, ka šogad pirmo reizi pašvaldības vadība rīkoja tikšanās ar vēlētājiem novada ciematos, lai apzinātu iedzīvotāju vajadzības un ieteikumus nākamgad darāmajiem darbiem. Dimzukalna, Dzimtmisas, Zorģu, Zālītes, Rosmes un Audrupu iedzīvotāji ieteikuši vispirmām kārtām sakārtot ceļus un ierīkot apgaismojumu.

Komitejā līdz ar A. Avotu strādā trīs domes vairākuma deputāti no Nacionālās apvienības un Latvijas Zemnieku savienības apvienotā saraksta  - Juris Krievs, Juris Ludriķis un Aivars Mačeks. Komiteju vada no šī paša saraksta ievēlētais novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis.

Visas pašvaldības domes un komiteju sēdes ir atklātas un brīvi pieejamas jebkuram sabiedrības pārstāvim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas