Iecavā policisti atsavina ievērojamu daudzumu nelegālo cigarešu

Policija Iecavas novadā uzgājusi kārtējos nelegālo cigarešu krājumus. Martā tas jau ir otrais šāds gadījums. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka 28. martā veikta operatīvas darbības Iecavas novada Zālītē. Te Bauskas iecirkņa policijas darbinieki pie kāda vīrieša atraduši liela apjoma nelegālo cigarešu klāstu.

 Policisti kopumā ieguvuši 20 000 nelegālo cigarešu. Turpinot operatīvo darbu, policisti vienā no transportlīdzekļiem, kuru apturēja Iecavas novadā, uzgāja piecas kastes – 50 000 nelegālo cigarešu ar nosaukumiem «Winston», «Fest», «NZ» un «Premjier». Šīm cigaretēm bija Balkrievijas akcīzes markas. Policijā «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka viens no vīriešiem aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā. Vīrietis līdz šim nav bijis policijas redzeslokā.

 Policijas darbinieki turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču apkarošanas jomā. «Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka 17. martā Iecavas novada Zorģos aizturēts 1973. gadā dzimis vīrietis. Viņam atņemtas cigaretes un alkohols.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas