Iecavā ražošanas ēkā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Vakar, 27. oktobrī, plkst. 11.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Baldones ielu Iecavā, kur ražošanas uzņēmumā bija izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāva ēkas jumts 20 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 13.41, un tajos piedalījās 14 ugunsdzēsēji glābēji no Bauskas, Iecavas, Baldones un Vecumnieku ugunsdzēsēji glābēji, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Iecavas pašvaldība noskaidrojusi, ka ugunsgrēks noticis SIA «I.S.D.» īpašumā. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs E.Dzerelis informējis, ka ugunsnelaime izcēlusies noliktavā denaturētā spirta cauruļvadu demontāžas darbu laikā. Ugunsgrēks bijis neliels un ātri ticis likvidēts. Sakarā ar rekonstrukciju  uzņēmumā pašlaik netiek veikta saimnieciskā darbība. Cietušo nav. Kaitējums videi nav nodarīts. Ugunsgrēka rezultātā daļēji bojāts jumta pārsegums apmēram 10 m2 platībā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas