Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā rīko demokrātijas projekta nodarbību «Pasaules kafē»

Sestdien, 7. decembrī, Iecavas kultūras namā notiks jauniešu apvienības «GTA» projekta nodarbība – «Pasaules kafē», portālu informēja grupas konsultante Ginta Zaumane.

Projektu «Youth Babel» iecavnieki īsteno kopā ar Jelgavas bērnu un jauniešu centru «Junda», Rumānijas un Itālijas partneriem. Tā mērķis – vairot jauniešu izpratni par demokrātiju un Eiropas Parlamentu (EP), iespējām ietekmēt lēmumus, uzlabot sabiedrību un vidi, mudināt jauniešus aktīvi piedalīties nākamgad gaidāmajās EP vēlēšanās.

Neformālās izglītības sarīkojums «Pasaules kafē» Iecavas kultūras namā sāksies sestdien pulksten 15. Iecerēts, ka jaunieši ar novada domes deputātiem, pašvaldības un izglītības darbiniekiem apspriedīs demokrātiju praksē. Plānota EP biroja Rīgā prezentācija, spēle «Eiropas vēlēšanas», diskusijas.

Projekts atbalstīts programmā «Jaunatne darbībā». Jau vēstīts, ka pirmajā nodarbībā novembra sākumā Iecavas jaunieši ar novada domes deputātu Edvīnu Circeni apsprieda demokrātiju un līdzdalības iespējas. Aktivitāšu mērķis ir uzlabot Iecavas un Jelgavas jauniešu vienotību un aktīvu līdzdalību novadu sadraudzībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas