Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā rīko Ģimeņu nedēļu

Iecavas pašvaldības iestāžu sadarbībā iepriekš plānotās izglītojošās dienas iecerēts izvērst novadā vēl nebijušā sarīkojumā, pirmo reizi organizējot novada Ģimeņu nedēļu.

Tā norisināsies 7. – 10. augustā, ietverot izglītojošus un radošus sarīkojumus bērniem, vecākiem un jauniešiem, «Bauskas Dzīvi» informēja Iecavas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Laura Jerķe.

Norises ievadīs 7. augusta radošā diena bērniem un tiem, kuri sevī jūt bērnu Sociālā dienesta Dienas centrā un tā pagalmā. Sociālā pedagoģe Baiba Rudzroga vadīs kopīgu krāsu, dabas un sadzīves materiālu gleznas «Laime ir sajūtās, nevis lietās» veidošanu.
Ceturtdien, 8. augustā, vecāki gaidīti Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes lektores Ērikas Lankas nodarbībā «5 – 7 gadus vecu bērnu veiksmīgas adaptācijas skolai un turpmākās mācīšanās motivācijas veicināšanas iespējas ģimenē».
Sestdien, 10. augustā, Iecavas estrādē notiks Ģimeņu nedēļas noslēguma sarīkojumi. Te darbosies radošās darbnīcas, bufete un tirdziņi, rādīs animācijas filmas, varēs spēlēt spēlēs, doties izjādē ar zirgu, šaut ar loku, skriet stafetes un citādi aktīvi atpūsties. Kopā taps izstāde «Es un mana ģimene». Mazajiem tiks rīkota būs disenīte «Cālīši pulciņā». Vēstures cienītājiem būs iespēja uzzināt vairāk par Iecavu un piedalīties atjautības konkursā. Dāvanu no atrakciju parka «Labirinti» iegūs ģimene, kura būs parūpējusies par kopīgu atraktīvu noformējumu. Vakarā varēs dancot ballē ar grupu «Nakts sargi».

No 7. līdz 9. augustam visi aicināti Dienas centrā iepazīt izstādes «Sirds veselība» un «Mātes un bērna veselība». 2013. gads pasludināts par Sirds veselības gadu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību sirds veselību pasliktinošiem faktoriem, uzsver L. Jerķe. Savukārt izstādē par mātes un bērna veselību apkopota Pasaules Veselības organizācijas informācija.

Pasākumus kopīgi organizē Iecavas kultūras nams, Sociālais dienests un novada dome ar sabiedrības pārstāvju atbalstu. L. Jerķe aicina novada aktīvos jauniešus piedalīties Ģimeņu nedēļas organizēšanā. Tie, kuri vēlas pievienoties rīkotāju komandai, ceturtdien, 1. augustā, pulksten 18 gaidīti sanāksmē Iecavas kultūras namā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas