Iecavā rīko labdarības pasākumu

Piekto reizi biedrība «Iecavas jauniešu padome» organizē labdarības pasākumu «Palīdzi!». Šogad tas notiks 21. decembrī Iecavā un būs veltīts divdesmit divus gadus vecajam iecavniekam Austrim Augustam.

«Puisim konstatēta reti sastopama un līdz šim neizzināta saslimšana, kura nav medicīniski ārstējama – sklerotizējošais holangīts, kas veicina žultsvadu sašaurināšanos aknās. Austrim piešķirta otrās grupas invaliditāte. Vienīgā iespēja glābt Austri ir aknu transplantācija,»
teikts speciāli kampaņai izveidotajā vietnē palidzesimaustrim.lv.

Labdarības pasākumā būs koncerts, kā arī bērnu un mākslinieku radošo darbu izsole. Uzstāsies dziedātājs un komponists Kārlis Kazāks, Gunāra Kalniņa dibinātais un izlolotais gospeļu koris «GG Choir». Koncertu papildinās pianista Daiņa Teņa un pianistes Raivitas Lauciņas- Veineres muzikālais sniegums un Andas Vaičekones dziedājums. Kā katru gadu, emocijas dāvās arī Iecavas mūzikas skolas audzēkņi ar krāšņu priekšnesumu gammu.

Tradicionāli pēc koncerta notiks bērnu, jauniešu un mākslinieku radošo darbu izsole. Jau pašlaik iecavnieki aicina ziedot izsolei darbiņus. Atsaucība, kā to pierāda akcijas vietnē izvietotais atbalstītāju saraksts, ir ievērojama. Līdzi jušanu jau paudušas gan privātpersonas, gan uzņēmumi, dāvājot darbus izsolei, piedāvājot savus pakalpojumus, sniedzot informatīvu atbalstu u. c.

Iecavas jauniešu padome atgādina, ka Adventes laikā svētdienās pirms labdarības pasākuma «Palīdzi Austrim!» Iecavas tirgus laukumā  ikvienu cienās ar siltu tēju.

Vietējās ziņas