Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā rīko nodarbības par bērnu audzināšanu

Iecavas novada dienas centrā «Iecavnīca» trešdien, 25. septembrī, sāksies nodarbību cikls par bērnu audzināšanu, vēstīts pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Nodarbības vadīs novada sociālā dienesta psiholoģe Signe Sūnaika, kura desmit nodarbībās reizi nedēļā stāstīs vecākiem par bērnu audzināšanu un attīstību līdz divu gadu vecumam. Psiholoģe skaidros bērnu fizisko, emocionālo un psiholoģisko attīstību no dzimšanas brīža. Viņa sagatavojusi vingrinājumus, kā arī mācīs vecākiem novērot savu bērnu attīstību.

Pirmajā tikšanās reizē dienas centrā trešdien pulksten 11 S. Sūnaika iecerējusi uzklausīt sanākušo vecāku ieteikumus, par kādām bērnu audzināšanas tēmām viņi vēlētos uzzināt vairāk. Pašlaik sagatavots saturs desmit nodarbībām, bet ko apspriest esot vairāk, ja tikai būs vecāku interese, «Bauskas Dzīvei» sacīja psiholoģe.

Nodarbībās var piedalīties visi interesenti, pirmām kārtām gaidīti mazuļu vecāki. Psiholoģe uzaicinājusi uz nodarbībām vecākus no sociālā dienesta klientu loka.

«Aktīvāka vecāku līdzdalība būs tad, ja viņi atnāks uz nodarbību bez bērniem, taču arī ar atvasēm atnākušos prom nedzīšu, jo saprotu, ka var nebūt, kam bērnu atstāt pieskatīt,» saka psiholoģe, «mazuļu audzināšana vienmēr bijusi pieprasīta tēma, tā nav tikai mirkļa mode, ikdienā to redzu strādājot.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas