Iecavā rīkos bērnu veselības dienu

Pirms mācību gada sākuma 16. augustā Iecavā notiks bērnu veselības diena, kuras gaitā varēs iegūt informāciju par mazuļu vispārējo un valodas attīstību kopš dzimšanas līdz trīs gadiem.

Pasākuma auditorija ir novada jaunieši, topošie un jaunie vecāki, kā arī vecvecāki, «Bauskas Dzīvi» informēja pašvaldības veselības koordinatore un jaunatnes lietu speciālistes pienākumu izpildītāja Laura Jerķe.

Veselības diena top sadarbībā ar Iecavas veselības un sociālās aprūpes centru un logopēdi Vandu Korbi. Tās gaitā paredzētas tikšanās ar bērnu attīstības speciālistiem.

Kā liecina pasākuma afišā sniegtā informācija, pašvaldība nodrošinās bezmaksas transportu visiem interesentiem no Iecavas novada ciemu bibliotēkām. No Rosmes bibliotēkas autobuss izbrauks 16. augustā pulksten 9 no rīta, no Zorģu bibliotēkas – pulksten 9.10. Zālītes ciema iemītnieki no savas bibliotēkas uz sarīkojumu Iecavā ar bezmaksas transportu varēs aizbraukt pulksten 9.25, no Ziemeļu bibliotēkas autobuss uz Iecavu dosies pulksten 9.45. Atsevišķa transporta no Dzimtmisas un Audrupiem, kā bija iecerēts iepriekš, nebūs. Taču būs nodrošināta mazuļu pieskatīšana nodarbību laikā, sola L. Jerķe.

Jau vēstīts, ka veselības koordinatore L. Jerķe jaunatnes lietas Iecavas pašvaldībā pārņēmusi pēc Gintas Zaumanes aiziešanas no šī amata. «Pildu pagaidām gan jaunatnes lietu speciālistes, gan veselības veicināšanas koordinētājas pienākumus, tāpēc šobrīd cenšos sakārtot darba grafiku tā, lai spētu pilnvērtīgi veikt savu darbu,» «Bauskas Dzīvei» apliecināja pašvaldības darbiniece.

Iepriekš laikraksts pašvaldības administrācijā noskaidroja, ka L. Jerķe, visticamāk, pārņems jaunatnes lietas, savukārt veselības veicināšanas koordinatora amats atkal būs vakants. Jāpiebilst, ka  abos amatos, kas Iecavas novada domē izveidoti pēdējos pāris gados, jau divas reizes mainījušās darbinieces.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas