Iecavā sācies basketbola turnīrs

Iecavas novada 24. atklātajā basketbola čempionātā šogad piedalās sešas vienības – «ZS «Rūnas»», «Kluburi», «Radex», «Misa/Radex», «Ozolu 15», «Vecumnieku novads». Vienības aizvadījušas pirmās savstarpējās spēles.

Pirmā spēle notika 18. oktobrī – «ZS «Rūnas»» piekāpās «Kluburu» basketbolistiem ar rezultātu 52:111. Uzvarētāju labā 32 punktus guva Edvards Jašuks, bet zaudētāju sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija Mārtiņš Ojāru – 25 punkti. Tā liecina iecava.lv mājaslapas informācija. Otrajā spēlē «Radex» ar rezultātu 95:77 pārspēja komandu «Misa/Radex». Rezultatīvākie basketbolisti bija Gundars Brička ar 29 punktiem un Ruslans Mišukovskis ar 23 punktiem.

Pagājušajā nedēļā, 23. oktobrī, notika vēl divas spēles. «Ozolu 15» piekāpās vienībai «Vecumnieku novads» ar 79:87. Pirmajā vienībā 23 punktus guva Aldis Beitiņš, bet otrajā komandā rezultatīvākais bija Jānis Klāviņš ar 18 punktiem. «Kluburi» ar minimālu punktu starpību 61:62 piekāpās «Misa/Radex». Pirmajā vienībā 17 punkti Tomam Muduram, otrajā rezultatīvākais bija Timurs Muļars ar 18 punktiem.

Iecavas novada 24. atklātais basketbola čempionāts turpinās sporta skolā «Dartija» rītvakar, 29.oktobrī, kā arī piektdien, 1.novembrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas