Iecavā sakaujas pie spēļu zāles 2

Bauskas slimnīcā 9. novembrī plkst. 5.39 vērsusies 1966. gadā dzimusi sieviete ar sistām un grieztām brūcēm sejā, turklāt arī alkohola reibumā. Iespējams, cietusi konfliktā. Notikumi tiek izmeklēti, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

 Savukārt Iecavā, pie spēļu zāles «Fenikss», 9. novembrī plkst. 5.49 noticis kautiņš. Uz to izbraukusi Iecavas novada Reģionālā pašvaldības policija. 

Bauskas novada Vecsaules pagastā 10. novembrī plkst. 18.18 bija izcēlies ģimenes konflikts. Sākotnējā informācija bija, ka sievietei domstarpības ar civilvīru, tomēr, kā izrādījās vēlāk, attiecības bija skaidrojuši divi vīrieši. Vienam no viņiem bija vaļējas grieztas brūces. Tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas cietušo nogādāja Rīgas slimnīcā. Sākts kriminālprocess.

 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 10. novembrī reģistrēti 87 notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 63 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 37 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Gadījumi, kad persona sēdusies pie stūres alkohola reibumā, nav konstatēti. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir viens cietušais – gājējs un viens bojāgājušais.  

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Fenhelis

Jā, labāk būtu tās iestādes aizvākuši kaut kur dziļi no acīm, vai vislabāk klapējuši ciet.

pirms gada, 2019.11.12 09:23

Viss jau skaidrs sen

Shēma vienkārša. Kukulis ierēdņiem un ver Spēļu āli kur vien vēlies. Kā savādāk to iskaidrot...

pirms gada, 2019.11.16 15:09

Vietējās ziņas