Iecavā sarīko skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu

Iecavas kultūras namā 8. decembrī uz «Junior Achievement Latvia» rīkoto skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu «Cits bazārs» bija ieradušies vairāk nekā 40 uzņēmumu, kuru vidū pārsvarā bija Iecavas novada, kā arī Rīgas pārstāvji.


Vaicājot par Iecavas tirdziņu, aptaujātie skolēni atbildēja, ka pārdevuši gana daudz. Arī tirdziņa organizatore skolotāja Antra Pāruma pauda, ka Iecavā apmeklētāji ir ieinteresēti – pie katra pieiet, parunājas, vairāk uzzina un arī nopērk.


Noslēgumā žūrijas komisija pasniedza savas simpātiju balvas uzņēmumiem un nosauca nominācijas. Balvu par labāko stendu vidusskolu grupā saņēma «Woody», kas ražo koka pildspalvas. Pamatskolu grupā šajā kategorijā uzvarēja «Bišķiņ prieka» no Īslīces pamatskolas, kas ražo oriģinālus priekšautus un citas preces.


Daļu atzinību ieguva Rīgas uzņēmumi – vairākas balvas tika SMU «Ēdam», kas gatavo oriģinālus šķīvjus, foto un video pakalpojumu sniedzējam «Armedia», koka spēļu ražotājam «Kubo». Divas simpātiju balvas ieguva Bauskas sākumskolas uzņēmums «IdeaL Trio».

Iecavas reģionālajā pasākumā «Cits bazārs» piešķirtās nominācijas:

Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums - «Waxtile».

Labākais skolēnu mācību uzņēmuma stends - «Bišķiņ prieka», «Woody».

Inovatīva biznesa ideja - «Galtro».

Labākā pārdošanas komanda - «Odziņa», «Armedia».

Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums - «MEVI vitamīni», «Nostaļģia».

Labākā dāvana - «Earokassprādzes», «kKlusu».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas