Iecavā sestdien rīko Starptautiskās Olu dienas svinības 2

Sestdien, 12. oktobrī, Iecavā otro gadu pēc kārtas atzīmēs vispasaules Olu dienu. Pasākuma rīkotāji visas dienas garumā   Iecavas parka estrādē sola gan gastronomiskas izpriecas, gan izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes.


AS «Balticovo» pārstāve Zane Zonne portālam norādīja, ka pasākuma galvenais mērķis ir vairot cilvēku izpratni par to, ka aktīvs dzīvesveids iet roku rokā ar veselīgu uzturu, savukārt veselīgs uzturs ir pilnvērtīgs uzturs, kurš nav iedomājams bez olām, kas ir ļoti daudzpusīgs un cilvēka organismam nepieciešams produkts ar virkni ļoti labu īpašību.


 «Mēs no sirds priecājamies būt tur, kur esam šobrīd, izglītojot ne tikai Iecavas novada iedzīvotājus, bet arī novada viesus un Latvijas iedzīvotājus par veselīga uztura pamatprincipiem, kur viena no sastāvdaļām ir “laimīgas olas” un to produkti,» teic AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps:


“Starptautiskā olu diena 2019” ir publisks bezmaksas pasākums visiem Iecavas novada iedzīvotājiem un citiem interesentiem ar aktīvām, radošām un izklaidējošām aktivitātēm, kura ietvaros norisinās arī novadu apceļošanas projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019” noslēguma pasākums un ceremonija. Tāpat pasākuma apmeklētājus priecēs muzikālie priekšnesumi, un būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, olu ēšanas sacensībās. Par lielisku atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies pasākuma vadītājs Kristaps Rasims. Pasākumu rīko uzņēmums «Balticovo» kopīgi ar Iecavas novada pašvaldību.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ola

Kāpēc nav ziņa, ka pasākums ir atcelts?
Vēl tikko pat SWH teica, ka pasākums notiek. Ļoti maldinoši!

pirms gada, 2019.10.12 12:04

Vietējās ziņas