Iecava svētkos tērpsies citās gaismās 2

Iecavas novada pašvaldība piedāvā 18. novembra pievakarē no plkst. 17 līdz 21 izbaudīt pastaigu «Iecava citās gaismās», informē Līga Egle, Iecavas novada pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Iecavā būs vērojamas skaistas lāzeru instalācijas, par ko parūpējusies Iecavas kultūras nama darbinieku komanda. Uz mājas Tirgus ielā 7A sienas ikvienam klātesošajam būs iespēja sūtīt SMS apsveikumu Latvijai un Iecavai.

«Šādu sveicienu pie mums Iecavā būs iespēja sūtīt pirmo reizi,» teic L. Egle. Pie kultūras nama ēkas virmos muzikālo gaismu šovs, Iecavas mūzikas un mākslas skola staros gaismās, savukārt sarkanbaltsarkano krāsu noskaņu varēs baudīt pie Iecavas Brīvības pieminekļa. Vēlot jaukus svētkus, Iecavas novada pašvaldība aicina tos svinēt droši un atbildīgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieciņš no svētezera

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.18 18:56

Vietējās ziņas