Iecavā svinēs Ģimenes dienu

Ģimenes diena Iecavā kļuvusi par tradīciju, šogad pasākumā paredzētas izklaides visu vecumu ģimenes locekļiem, sākot ar bēbīšiem un mazajiem ķipariem līdz pat omītēm un opīšiem, – tā vēsta pasākuma organizatori Iecavas novada pašvaldības mājaslapā.

Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka šī jaukā tradīcija ir sākta 2013. gadā un pasākuma organizatori katru gadu to kuplina ar arvien jaunām idejām.

L. Jaunzeme īpaši uzteica radošo apvienību «Pasaku nams» par ciešo un pozitīvo sadarbību Ģimenes dienas organizēšanā, kā arī Iecavas jauniešu centra šogad organizētās aktivitātes.

Lelde Podniece-Jostmane, Iecavas novada pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste, portālam apstiprināja, ka šogad pirmo reizi pašvaldība organizē jaundzimušo un viņu vecāku sveikšanu, kas notiks 22. augustā plkst. 11 Ģimenes dienas laikā. Pasākumā tiks sveikti bērni, kuri dzimuši laikā no 2019. gada 1. jūnija līdz 2020. gada 1. jūnijam, un viņu ģimenes. Vēlmi apmeklēt pasākumu izteikušas 50 (26 meitenes un 24 zēni) saimes.

L. Podniece-Jostmane izskaidroja arī kārtību, kā varēja pieteikties pasākumam šogad un kā to darīt nākamajos gados: «Pieteikšanās pasākumam un piemiņas veltes saņemšanai notiek, aizpildot pieteikumu un iesniedzot to pašvaldības administrācijas dzimtsarakstu nodaļā. Pieteikumu var iesniegt līdz kārtējā gada 30. jūnijam. Ģimenēm, kuras izteikušas vēlmi piedalīties šī gada pasākumā, ir izsūtīti ielūgumi.

Aizpildot pieteikumu, ģimene norāda, vai vēlas apmeklēt jaundzimušo sveikšanas pasākumu vai arī piemiņas velti saņemt Iecavas novada pašvaldības administrācijā pēc pasākuma norises.»

Jaundzimušo vecākiem tiks pasniegtas piemiņas dāvanas – apsudrabotas karotes ar novada simboliku. Pašvaldība cer, ka šāds ģimeņu godināšanas pasākums kļūs par iedzīvotāju iemīļotu tradīciju. Iecavas novada jaundzimušo sveikšanas pasākumu finansē no Iecavas novada pašvaldības administrācijas kārtējā gada budžeta līdzekļiem.

Šogad pirmo reizi šajos svētkos būs arī pārsteigumu telts kopā ar a/s «Balticovo». Toms Auškāps, uzņēmuma komunikācijas un attīstības direktors un valdes loceklis, saglabājot intrigu, «Bauskas Dzīvei» apsolīja: «Būs, ar ko palutināt garšu kārpiņas, un interesenti varēs iemēģināt roku kulinārijā.»

Pasākuma programma ir patiešām plaša un daudzveidīga. Jau plkst. 10.45 Ģimenes dienas pasākums tiks atklāts ar bērnu Ratiņu parādi. Piedalīties aicināts ikviens, izrotājot un izdekorējot sava mazuļa ratiņus. Plkst. 10.30 noteikta pulcēšanās pie Iecavas kultūras nama. Tālāk «parāde» dosies no Iecavas kultūras nama uz Iecavas parka estrādi. Pieci krāšņāko ratiņu īpašnieki saņems pārsteiguma balvas.

Ar visu plašo Ģimenes dienas programmu var iepazīties Iecavas novada domes mājaslapā, kā arī afišās, kas izvietotas pie Iecavas kultūras nama un pie veikala «Maxima».

Pasākuma organizatori gaida visus – bērnus, mammas, tētus, omītes un opīšus – uz Ģimenes dienu, lai kopā jautri pavadītu laiku, atpūstos un priecātos. Pasākums plānots līdz pēcpusdienai, tā laikā būs arī iespēja iegādāties dažādus gardumus, kā arī apmeklēt maksas piepūšamās atrakcijas.

Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme pasākuma dalībniekus informē: pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, foto un video materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes materiālos, kā arī atgādina ievērot visas valstī noteiktās drošības prasības.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas