Iecavā un Vecumniekos plašs Adventes vainagu piedāvājums

Tuvojoties pirmajai Adventei, kas šogad ir 29. novembrī, novados norisinās aktīva Adventes vainagu tirdzniecība.Vecumniekos, puķu veikalā «Apodziņš», pircēji jau priecājas par plašu Adventes vainagu un dekoru  klāstu, trešdienas agrā rītā pārliecinājās «Bauskas Dzīve».

Arī Iecavā, ziedu un dāvanu darbnīcā «I.DILLE» pircējam uzreiz nebūs viegli izvēlēties savu Adventes vainagu, jo piedāvājums ir ļoti bagāts. Veikala vadītāja un īpašniece Vineta Lamberte «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka vainagi ātri atrod savus īpašniekus. Kā apstiprina gan Vineta, gan arī dekoru veidotāji Vecumniekos, pārdevēji uzklausīs klientu vēlmes un izveidos katram īsto Adventes vainagu.

Svētku kompozīcija Iecavā, «I.Dillē», maksā no sešiem līdz 15 eiro, bet Adventes vainags no 15 eiro un dārgāk. Savukārt Vecumniekos, «Apodziņā», dekors Ziemassvētku noskaņai no 15 eiro, bet Adventes vainags no astoņiem līdz 25 eiro.

Šoziem iecerētas arī publiskas aktivitātes, ievērojot sanitāro protokolu. Tā Vecumniekos Līga Lauriņa, Latvijas Amatniecības kameras florista amata meistare un Vecumnieku tautas nama floristu studijas vadītāja, informē, ka 1. decembra pēcpusdienā Vecumnieku tautas nama mazajā zālē 15 Vecumnieku tautas nama floristu studijas dalībnieki būs sarūpējuši izstādi. Ekspozīcijā būs apskatāmi gan Adventes vainagi, gan darbi, kuros ļauts brīvs lidojums florista iztēlei par tēmu «Pēdas sniegā». Izstāde būs individuāli apskatāma visu decembri Vecumnieku tautas nama darba laikā.

Savukārt Iecavā Edvarta Virzas bibliotēka arī šogad sadarbībā ar biedrību «RaDam» rīko Adventes vainagu un Ziemassvētku dekoru izstādi, kurā aicina piedalīties ikvienu, rosina bibliotēkas vadītājas pienākumu izpildītāja Jolanta Ignate. Tomēr šī izstāde būs citādāka, jo nebūs apskatāma klātienē – bibliotēkas telpās, kā tas ierasts, bet gan attālināti – fotogrāfiju izstādes veidā sociālajos tīklos. Konkursa noteikumi publicēti bibliotēkas «Facebook» profilā https://www.facebook.com/iecavasbiblioteka.>

Labāko darbu autoriem, kā vienmēr, vērtīgas pārsteiguma balvas no biedrības «RaDam», kā arī no E. Virzas Iecavas bibliotēkas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas