Iecavā uzsāk sniega izvešanu

Pēdējās dienas bijušas stipri sniegotas, līdz ar to Iecavas novada ielu un ceļu uzturētāji strādā atbilstošā režīmā, nodrošinot ziemas sezonas ielu, ceļu un gājēju ietvju uzturēšanu prioritārā secībā saskaņā ar laikapstākļiem un prognozēm.
Juris Jundulis, SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» valdes loceklis, pirms Ziemassvētkiem «Bauskas Dzīvei» sacīja: «Ziemai esam gatavi, galvenais, lai darbinieki neslimotu.» Arī piektdien, 15. janvārī, īsā telefonsarunā viņš apstiprināja, ka visi uzņēmuma darbinieki un tehnika – trīs lielās un viena mazā traktora vienība – ir ierindā un strādā.

Piektdienas rītā tika izvests sniegs no stāvlaukumiem Skolas ielā 4, pie Iecavas novada pašvaldības administrācijas ēkas, un Edvarta Virzas ielā 26. Darbus bija plānots veikt līdz plkst. 12. Iecavas novada domes mājaslapā iedzīvotāji tika aicināti novietot transporta līdzekļus citās vietās. Piektdienas pēcpusdienā Līga Egle, Iecavas novada pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste, apstiprināja: «Iedzīvotāji bija atsaucīgi un saprotoši – laukums bija tukšs, un piecas, septiņas kravas sniega nogādātas uz teritoriju pie spirta brūža.»
Z/s «Dālderi» īpašnieks Ķestutis Grasis, kas rūpējas par ceļiem Dzimtmisā un  Dimzukalnā, telefonsarunā bija optimistisks: «Skatos, kādi laikapstākļi, – atbilstoši tiem arī strādājam. Iebraucu un iztīru ceļus pie vientuļo pensionāru mājām, cenšos, ja vien tas iespējams, palīdzēt un nevienam neatteikt, vajag tikai strādāt.»
Arī Jānis Ābelīte, SIA «Anaerobic Holding» pamatdarbības struktūrvienības direktors, telefonsarunā ar «Bauskas Dzīvi», kā vienmēr, bija ļoti atsaucīgs un sacīja: «Tīrām ceļus no sniega Zālītē , Zorģos, Rosmē un Audrupos. Tehnika strādā, visi darbinieki ir veseli, steidzamies palīgā arī tad, ja kāds auto kur ieslīdējis. Beidzot ir ziema!»
«Va/s «Latvijas autoceļu uzturētājs» darbinieki no 3. līdz 14. janvārim Iecavas novada ceļus apstrādājuši ar pretslīdes materiāliem un attīrījuši no sniega 285 kilometrus. Darbu izpildē bija iesaistītas trīs ziemas dienesta tehnikas vienības – kaisītājs un divi traktori,» laikrakstam ziņo Juris Aksels Cīrulis, uzņēmuma komunikācijas daļas speciālists.

«Bauskas Dzīve» jau skaidroja, ka ikviens iedzīvotājs var atrast pašvaldības apsaimniekojamo ceļu un ielu sarakstus, ceļu struktūras karti, Iecavas novada autoceļu un ielu sarakstu ar noteiktām uzturēšanas klasēm ziemas sezonā, kā arī visu sniega tīrītāju uzņēmumu pārstāvju kontaktus Iecavas novada domes mājaslapas sadaļā «Uzziņas», «Dienesti» – «Iecavas teritorijas sniega tīrītāji».

UZZIŅAI
Uzņēmumi, kas nodrošina sniega tīrīšanu Iecavas novadā:
SIA «Anaerobic holding» (Audrupi, Rosme, Zālīte un Zorģi) – tālrunis 26229922, J. Ābelīte;
Va/s «Latvijas autoceļu uzturētājs» Jelgavas ceļu rajons (Iecavas centrs) – tālr. 29475426,  G. Arājs;
SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (Iecavas centrs) – tālr. 22304932, J. Jundulis;
Z/s «Dālderi» (Dzimtmisa un Dimzukalns) – tālr. 29471611, Ķ.Grasis;
ceļu kaisīšana – va/s «Latvijas autoceļu uzturētājs» Jelgavas ceļu rajons – tālr. 29475426, G. Arājs.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas