Iecavas autoostas nojumes renovācijā veikti papilddarbi neparedzētu bojājumu dēļ 2

Iecavas autoostā patlaban turpinās nojumes rekonstrukcijas darbi, kuru gaitā nojumes konstrukcijās atklāti neparedzēti bojājumi, kuru dēļ pārplānoti darbi, „Bauskas Dzīve” uzzināja no Iecavas novada pašvaldības avotiem.

Līgumā ar Iecavas autoostas nojumes rekonstrukcijas būvuzņēmēju SIA "Kvintets M" paredzēts, ka būvdarbi tiks dalīti divās kārtās, katru kārtu nododot ekspluatācijā atsevišķi. Galīgais līguma izpildes termiņš ir noteikts 2015.gada 28.maijā.

"Patlaban būvdarbi norit raitā ritmā, jo sarežģītākie konstrukciju stiprināšanas darbi ir jau pabeigti. Būvdarbu gaitā neiztikām bez pārsteigumiem un papildu darbiem - atrokot kolonnu pamatnes, tika konstatēta metāla daļu stipra korozija, tādēļ kolonnas tika papildus stiprinātas ar metāla čaulām," informējis Iecavas novada domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs.

Lai pēc iespējas ātrāk uzsāktu normālu nojumes ekspluatāciju, ar būvuzņēmēju ir panākta vienošanās, ka būvdarbu abas celtniecības kārtas tiks pabeigtas līdz 2015.gada janvāra beigām, atstājot uz pavasari tikai tos darbus, kurus nevarēs pabeigt sala laikā - kolonnu krāsošanu, atbalsta sienas remontu, atsevišķu defektu labošanu bruģa klājumā.

Kā „Bauskas Dzīve” jau ziņojusi, pērn oktobrī Iecavas novada pašvaldības iepirkumā par Iecavas autoostas nojumes renovāciju Iecavā, Edvarta Virzas ielā 24 un Rīgas ielā 27, trīs pretendentu konkursā uzvarējusi SIA "Kvintets M" no Bauskas ar 56 823 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums.

Šie darbi nav saistīti ar projektu, ko finansē Eiropas Savienības fondi, liecina IUB informācija.
SIA "Kvintets M" dibināta 2006.gadā. 2013.gadu uzņēmums noslēdzis ar aptuveni 48 200 eiro peļņu, bet tā apgrozījums pērn bijis aptuveni 710 000 eiro. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Gatis Marinskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zinātājs

Vai tad tas kāds pārsteigums, jo kā gan citādi konkursa uzvarētājs varētu izmaksāt tā rīkotājiem pēc šīs valsts parašu tiesībām pienākošos atlīdzību par grūto darbu tautas labā. Un kā vienmēr visi gali ūdenī, vai šajā gadījumā zem zemes.

pirms 6 gadiem, 2015.01.02 18:30

zinātāja zinātājs

Kur problēma? Nāc strādā pie "rīkotāja" varbūt Tev ar kaut kas atkritīs, ja jau esi tik gudrs spriedelētājs.

pirms 6 gadiem, 2015.01.05 14:16

Vietējās ziņas