Iecavas bokserim Emīlam Špīsam tuvojas kārtējā cīņa

Nākamās nedēļas nogalē, 31. oktobrī, Rīgā, naktsklubā «Studio 69», notiks sporta kluba «LNK boxing» kārtējā rīkotā cīņu nakts. Sacensībās piedalīsies arī pazīstamais bokseris no Iecavas novada Emīls Špīss. Viņa pretinieks būs latvietis Ivans Levickis.

Iespējams, E. Špīsam 31. oktobrī pretim stāsies līdz šim nopietnākais pretinieks viņa profesionālā boksa karjerā. I. Levickis no Daugavpils profesionālajā boksā ir aizvadījis vairāk nekā 60 cīņas, turklāt jāuzsver, ka cīņās, kuras notika Latvijā, viņš ir zaudējis tikai vienu reizi pašā boksera karjeras sākumā. I. Levickis ir izcīnījis 31 uzvaru un 35 reizes zaudējis. Jāatzīmē, ka 31 uzvarētajā mačā I. Levickis 19 cīņās panākumu ir guvis ar nokautu. E. Špīsam šī ir tikai piektā cīņa profesionālajā boksa ringā – tiesa, profesionālās cīņas pagaidām aizvadītas bez zaudējumiem. Pēc Latvijas reitinga svara kategorijā līdz 69,9 kilogramiem I. Levickis ir pirmais, bet E. Špīss – otrais. Tā liecina mājaslapas boxrec.com informācija.

Sacensību organizatori skaidro, kāpēc turnīrs varēs notikt pat pašlaik izsludinātajos ierobežojumos saistībā ar «Covid-19». «Tas ir starptautiskais turnīrs, kuru pēc noteikumiem varam rīkot. Cīņu vērošana ir plānota tiešsaistes formātā. Iespēju vērot maču tiešraidē var iegādāties «Biļešu paradīzes» interneta vietnē,» informē «LNK Boxing» pārstāvji. Šādā formātā «LNK Boxing» rīkoja sacensības arī iepriekš.

Kā vakara īpašo cīņu organizatori gan pasniedz citu maču – Latvijas smagā svara kategorijas pirmais numurs Kristaps Zutis tiksies ar viegli smagā svara reitinga sesto numuru Ņikitu Smirnovu. Jāatzīmē gan, ka viegli smagā svara kategorijā Latviju pārstāv vairāki ļoti pazīstami bokseri, tai skaitā pasaules reitinga 15. numurs Ričards Bolotņiks, kas nozīmē, ka nenovērtēt Latvijas sesto reitinga numuru nedrīkst.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas