Iecavas centrā par 50 700 eiro top jauns rotaļu laukums 4

Iecavas centrā sākta jauna rotaļu laukuma izbūve, kas izmaksās 50 700 eiro, informēja pašvaldībā.

Pašvaldība īsteno projektu "Jauna rotaļu laukuma izveide – brīvā laika pavadīšanas un sportisko aktivitāšu iespēju dažādošanai Iecavas novadā". Tā gaitā Iecavas centrā tiks ierīkota rotaļu un sportisko aktivitāšu zona dažāda vecuma iedzīvotājiem.

Teritorijā starp daudzdzīvokļu ēkām, kur jau iepriekš uzstādīta tīkla piramīda, tiks ierīkotas 13 jaunas rotaļu un brīvā laika pavadīšanas iekārtas – dažādas šūpoles, trošu ceļš, zemē iebūvēts batuts, akmensmasas galda tenisa galds, dažādi aktivitāšu kompleksi, kā arī soliņi ar atkritumu urnām.

Līgums par darbu veikšanu ir noslēgts ar uzņēmumu SIA "GoPlay" par līgumcenu 50 700 eiro. Projekta publiskais finansējums no Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ir 22 500 eiro.
Papildus tam teritorijā tiks izvietots stends ar vēsturisku informāciju un attēliem par to, kas šajā vietā ir bijis iepriekš, tādējādi popularizējot novada kultūrvēsturisko mantojumu. Tas tiks izgatavots par pašvaldības līdzekļiem.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Iecavas novada pašvaldībai

Kad taps solītie rotaļu laukumi Dimzukalnā un Zālītē?

https://www.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/konkursa-iegutos-15-000-eiro-iecavas-novads-plano-izlietot-rotalu-laukumu-izveidei-183188

pirms gada, 2020.04.27 09:00

Iecavas novada pašvaldība

Labdien!
Līdz šim ir noticis iepirkums par rotaļu ierīču iegādi un uzstādīšanu Jūsu minētajos ciematos. Tiklīdz būs noslēgts līgums par darbu veikšanu, par to iedzīvotājus informēsim. Aicinām sekot līdzi aktuālai informācijai pašvaldības mājaslapā un laikrakstā.

pirms gada, 2020.04.27 09:58

Benders

Tajā laikrakstā ko izdod pašvaldība par mūsu naudu un kas mums jāpērk, ja?

pirms gada, 2020.04.27 19:56

ne tikai Iecavas pašvaldībai

nu kā var ko liegt priekš bērniem, jo tieši viņiem būs jāatdod šīsdienas darboņu aizņemtie miljoni. Cik tūkstošus jau piedzimstot bērns ir parādā Valsts kasei vai kādam citam aizdevējam?

pirms gada, 2020.04.27 10:04

Vietējās ziņas