Iecavas dienas centru plāno iekārtot mūzikas skolas ēkā 1

Dienas centrs «Iecavnīca» atradīsies jaunajā Iecavas mūzikas un mākslas skolas ēkā Dartijā, «Bauskas Dzīvei» apstiprināja novada domes pārstāve Lelde Podniece-Jostmane.

«Iecavnīcai», kas patlaban atrodas no privātīpašnieka nomātās telpās Edvarta Virzas ielā līdzās pašvaldības sociālā dienesta birojam, paredzēts atvēlēt telpas Grāfa laukumā atjaunotās ēkas pirmajā stāvā, kur iepriekš bija veikals. Tai ir atsevišķa ieeja no upes puses, zāle arkveida logiem un pāris atdalītām mazākām istabām.

«Pirms pārcelt «Iecavnīcu» uz Grāfa laukumu, jāpārplāno telpas, lai tās būtu piemērotas centra vajadzībām,» skaidro L. Podniece-Jostmane. Pārplānošanas izmaksas pagaidām nav zināmas.

Patlaban lielāko telpu izmanto par izstāžu zāli, mazākajā bez logiem ir garderobe mūzikas un mākslas skolai, iepriekš «Bauskas Dzīvei» rādīja skolas direktore Ineta Pilverte.

Kāda «Iecavnīcas» senioru nodarbību apmeklētāja «Bauskas Dzīvei» pauda neapmierinātību ar tās pārcelšanu tālāk no ciema centra daudzdzīvokļu mājām, kur mītot vairāki aktīvie pensionāri. Dāma, kas nevēlas publiskot savu vārdu, tomēr atzīst – no tagadējās mītnes līdz iecerētajai jaunajai vietai nav tālāk par pārsimt metriem, un Dartijā arī dzīvo aktīvi seniori.

Iepriekš bija rosināta iecere jaunās skolas pirmajā stāvā iekārtot telpas novada nevalstiskajām organizācijām, taču tā nenotiks.

«Jaunajā Mūzikas un mākslas skolas ēkā nav paredzētas telpas, kas būtu nododamas novada nevalstisko organizāciju un biedrību rīcībā,» «Bauskas Dzīvei» pavēstīja L. Podniece-Jostmane, «pašvaldība ir sākusi priekšdarbus, lai visām novada nevalstiskajām organizācijām un biedrībām būtu viena kopīga mājvieta, kuru tās maksimāli noslogotu katra savā laikā, pamatojoties uz visiem pieņemamu un iepriekš saskaņotu grafiku, lai nodrošinātu telpu saimniecisku izmantošanu.»

Kādi priekšdarbi notiek, kas tos dara un kur iecerēts iekārtot biedrību mājvietu, pagaidām netiek vēstīts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ko

Ko vecais Kārkliņš var vadīt?Lai domā par pensiju,laiks jau!Vadošos amatos jābūt jauniem,perspektīviem cilvēkiem,nevis tādiem,kuri zin ,ja kādi ***,tad aiziet pensijā!Veiksmi Pilvertei!Tā ir cīnītāja!!

pirms 5 gadiem, 2016.01.09 18:38

Vietējās ziņas